Other lots in this auction
-
#419Nicole Halsberghe
“Tokyo”. Pastel op papier. Origineel voor een lithografie op vier exemplaren. Gesigneerd.
"Tokyo". Pastel sur papier. Original pour une lithographie en quatre exemplaires. Signé.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 65/80 -
#687
Een lot van zeven metalen chocoladevormen, waarbij drie vissen, een kreeft, een kerstman, Sinterklaas en een jongetje. De laatste drie compleet (voor- en achterkant)
Lot de sept moules à chocolat en métal, dont trois poissons, un homard, un père noël, Saint-Nicolas et un garçon. Les trois derniers complets (recto et verso)No longer availableDim. h: 17 - 36 cmEstimate: € 60/100 -
#378Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableDim. H: 12cmEstimate: € 35/45 -
#68E. Constantin
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.
Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 35/45 -
#204F. Beaufort
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60/100 -
#416
Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
Un tapis oriental en laine finement noué au décor de roses.No longer availableDim. 214 x 135 cmEstimate: € 50/80 -
#404Maria Innocentia Hummel
“Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.
« Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50/70 -
#593Maria Innocentia Hummel
“Kerstgebeuren”. Zes beeldjes van veelkleurig biscuit (Maria, Jozef, de os, de ezel, 2 liggende schaapjes). Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 214. Daarbij zes diverse engeltjes en wijwatervat 167.
"Événement de Noël". Six figurines en biscuit multicolore (Marie, Joseph, le boeuf, l'âne, 2 moutons couchés). Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 214. De plus, six anges divers et bénitier 167.No longer availableDim. H: 4-12cmEstimate: € 120/200 -
#57Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd H. Lega en genummerd en met label.
Vase en cristal taillé, en partie coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé H. Lega et numéroté et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/100 -
#165
“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250/400 -
#582
“Cubistisch landschap.” Olieverf op papier. Draagt monogram LL 23.
"Paysage cubiste." Huile sur papier. Porte un monogramme LL 23.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120/180