Similar lots by type
-
#18
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een bas-reliëf, een dekseldoosje met messingen montuur, een wijwatervaatje en een damesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs comprenant un bas relief, une boîte à monture en laiton, un bénitier et une buste de dame.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#68E. Werner
“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#788
Een lot van drie heiligenbeeldjes, bestaande uit een Madonna van meerkleurig porselein, een Madonna met kind van Brussels porselein en een Christusbeeld van monochroom wit biscuit.
Ensemble de trois statuettes de saints comprenant une Vierge en porcelaine polychrome, une Vierge à L’Enfant en porcelaine de Bruxelles et un Christ en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#378
Een paar knielende engeltjes van polychroom biscuit. Eéntje met beschadiging vooraan.
Une paire d’angelots agenouillés en biscuit polychrome. L’un avec accident.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#309
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een jong koppel aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant un jeune couple.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#278
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee verschillende wasstempels, een strooilepel en een schelpvormig pillendoosje. We voegen er een 10 karaats gouden lorgnet aan toe.
Lot d’objets en argent comprenant deux cachets différents, un saupoudroir et une boîte à pilules de forme coquille. Nous ajoutons une lorgnette en or 10 ct.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#103
Een dekselvaas van majolica, versierd met een bloemendecor.
Vase couvert en faïence décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 20/30 -
#664
Een paar bolle dekselvaasjes, versierd met een meerkleurig landschapsdecor op blauwe fond en met vergulde details. Japans werk naar de XVIIIe eeuw.
Paire de vases couvertes sphériques décoré de paysages polychromes sur fond bleu aux détails dorés. Travail japonais d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#160
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot bezet met aan beide kanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableEstimate: € 380/450 -
#591
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een scheur over de lengte van (..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Une avec une Fissure sur le ventre. (..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 4000/5000 -
#360
Een mahoniehouten Pembroke table met vier tapse poten op wieltjes en met een lade aan weerskanten.
Table Pembroke en acajou sur quatre pieds gaines sur roulettes. Un tiroir à chaque côté.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#311
Een handgeschilderd miniatuur meisjesportret op karton en in koperen kadertje in Lodewijk-XVI stijl. Gesigneerd.
“Portrait de jeune fille”. Miniature sur carton peinte à la main. Dans un petit cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#661
Een theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine polychrome à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/80 -
#237
Een paar bronzen wandlichten, versierd met glazen wasvangen met pendeloques en centraal een plaquette van Wedgwood.
Paire d’appliques en bronze décorées de bobèches aux pendeloques et d’une plaquette de Wedgwood.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#526Shiraz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main<.No longer availableDim. 235 x 157 cmEstimate: € 100/120 -
#756
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#340
Een wingchair met grijze stoffen bekleding.
Fauteuil à oeillères dite wingchair recouvert de tissu gris.No longer availableEstimate: € 200/240