Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.

“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.

"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.
Dim. h: 55 cm
SKU: 2202220157.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 360 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #483

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #567

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #165

    “Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.

    "Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 800 / 1400
  • #105

    Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.

    Une table avec des bords et des pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 72 x 98 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #553

    Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.

    Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.

    Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #666

    Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.

    Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #187

    Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

    Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #511

    Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.

    Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #568

    Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.

    Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #518

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #543

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #533

    Een bronzen Indische olifant.

    Un éléphant indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #225

    “Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    "Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #563

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #477

    “Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.

    "Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #493

    “Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #561

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #507

    “Vierspan”. Een bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #217

    Een driedelig bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten.

    Une garniture de cheminée en bronze de style éclectique composé de trois pièces, comprenant une pendule et deux chandeliers à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280

Other lots in this auction

  • #625

    Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.

    Une paire de poupées Wayang en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #327

    Een lot van zes meerkleurig porseleinen lampjes in de vorm van dieren. Eén zonder bedrading.

    Lot de six lampes en porcelaine multicolore en forme d'animaux. Un sans câblage.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #123

    Een paar koperen enkelbanden, ook gebruikt als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.

    Une paire de bracelets de cheville en cuivre, également utilisés comme monnaie. Mbolé, RD Congo.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #439

    Maquette van een vuurtoren. Draagt monogram H.K.O 60.

    Maquette d'un phare. Porte le monogramme HKO 60.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #650

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un rubis central de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,98 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #336

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Twee designlampen, waarbij één van blauw glas en één van zwart en ornaje plexiglas.

    Deux lampes design, une en verre bleu et une en Plexiglas noir et orange.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    “Wandelaars op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Promeneurs sur la plage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635

    Een koperen melkstoop.

    Un ragoût de lait de cuivre.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    Een 18 K wit en roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,92 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #598

    Een lot zeeschelpen, waarbij een dubbele op voetje en drie strombusschelpen.

    Lot de coquillages dont un double sur pied et trois strombus.
    No longer available
    Dim. H:8-15cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More