Other lots in this auction
-
#663
Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#683
Een lot van vijf boeken:- Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.
Lot de cinq livres : - Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#318Liezen, Austria
Een sierbloempotje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Pot de fleurs ornemental en faïence émaillée multicolore, décoré de fleurs en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. 9 x 26 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#355Val Saint lambert
Twee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.
Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.No longer availableDim. h: 6,5 & 12,5 cmEstimate: € 140/180 -
#646Beloutch
Drie handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Trois tapis en laine persans noués à la main.No longer availableDim. 135 x 77; 144 x 81 & 165 x 90 cmEstimate: € 30/50 -
#152
“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#155
Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.
Une paire de vases en bronze richement décorés.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 2500/2700 -
#395Lalique, France
Een siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.
Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#657
Een paar designvazen in polychroom glas. Circa 1970.
Une paire de vases design en verre polychrome. Vers 1970.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 85/95 -
#48Val Saint Lambert
Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 15 -25 cmEstimate: € 80/100 -
#250
Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,80 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,80 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 750/850 -
#545
Een rond tafelkleed en een theedoekje met borduursel en met versiering en boorden van Brugse kloskant. We voegen er een onderlegger en zakdoekje aan toe.
Une nappe ronde et un torchon avec broderie et avec décoration et bordures de dentelle aux fuseaux de Bruges. Nous ajoutons un tapis et un mouchoir.No longer availableDim. Ø 200 cm en Ø100 cmEstimate: € 100/150