Other lots by Van Sassenbroeck
#165Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“Vlaams dorpszicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550/650
#292Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
#146
Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
#35
Een blauw glazen sauspotje met zilveren sculptuur en lepel.
#592
“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#273
Een Kuifje verzameling album 1946.
A Tintin collection album 1946.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#689Frank Van Bommel
‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80/120 -
#659
#699
Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#534
#333Val Saint Lambert
#195
Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#535
Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
A wooden display cabinet, with 2 doors on the top and bottom.No longer availableDim. 220 x 54 x 124cmEstimate: € 100/120