#407
Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#349Hans Bellmer
“Personages”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
#154John De Mulder
#579
”Vue sur la ville constructive”. Gouache sur papier. Porte une signature sur le passe-partout: Seibert.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#756
Een Kaukasisch wollen tapijt.
#549
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Porte la signature: Cras.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#48
Een lot snuisterijen, bestaande uit een passerset in houten doosje, twee naaisetjes, waarbij één in ivoren etui (schaartje manco), enkele ivoren voorwerpen, een theaterkijker met parelmoer (gebroken), een ivoren servetring en een porseleinen inktstel.
Un lot de babioles, comprenant un ensemble de compas dans une boîte en bois, deux sets de couture, dont un dans un étui en ivoire ( ciseaux manquants), quelques objets en ivoire, une paire de lunettes de théâtre nacrée, un anneau de serviette en ivoire et un encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#285
Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#618
Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#325
#484
“Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80/120