Other lots in this auction
-
#386Een reeks van zes notenhouten stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met bruin fluweel.
Une série de six chaises en noyer style Louis Philippe avec revêtement en velours brun.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#29Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Zuiders landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd met potlood.
Paysage du Midi”. Huile sur papier. Signé au crayon.No longer availableDim. 16 x 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#39“The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Een uitgave met 38 houtgravures. Ed. Arundel Society, 1860. Eén gescheurde pagina.
”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#372Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw
Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#674Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Een lot van vijf borden van Imariporselein.
Un lot de cinq assiettes en porcelaine Imari.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#362Een lot van zeven oude metalen chocoladevormen.
Un lot de sept moules à chocolat en métal anciens.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#84Een oude Engelse eigendomsakte of ‘indenture’ op perkament. Opgesteld op 8 september 1771. Mooi ingelijst achter glas.
Un ancien acte de propriété anglais sur parchemin. Daté du 8 septembre 1771. Joli encadrement sous verre.No longer availableDim. 62 x 74 cmEstimate: € 50 / 60 -
#113Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#533Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Afrikaans werk, begin XXe eeuw. Beschadiging.
Une défense sculptée en forme de file d’éléphants. Travail africain, début XXième siècle. Dégâts.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#376Een paar gebeeldhouwde stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met resp. roze en grijsblauw fluweel.
Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#124Alfred Van Neste“Binnenschip te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Péniche à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200

