Similar lots by type
-
#157Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#193Pierre-Jules MènePeriod: 1810 - 1879“De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#161Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#573Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.
Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300 / 350 -
#4Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.
Des lunettes de théâtre en laiton et nacre. dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#651Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.
Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 240 / 300 -
#203“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#277Een vide-poche van zamak met twee olifanten.
Un vide-poche en régule à deux éléphants.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#702Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#188E. Boisseau & J. B. Amy“Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#833“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.
”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#561Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#741Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.
Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.No longer availableDim. h: 54 - 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#173Coustou“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 380 / 400 -
#817“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#551Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#9Een miniatuur sextant in een houten kistje. Een replica van een scheepskompas in een houten kistje. Een klein messingen scheepskompas en een ander kompas in een ronde doos met schroefdeksel met opschrift “Makers to the Queen, London 1953”.
Un sextant miniature dans son coffret en bois, une réplique d’une boussole maritime en laiton et un autre compas dans une boite ronde avec couvercle et avec l’écriture “Makers to the Queen, London, 1953”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#257“Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.
”Bison”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 120 / 140 -
#218Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.
Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#452Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. een replica van een Omegaklokje uit 1882.
Une horloge de table dans une boule en cristal, monture en laiton. Une réplique de la montre Omega de 1882.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#731Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.
Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#258“Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#591Luc Verschueren“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800 / 1000
Other lots in this auction
-
#288Een gietijzeren paraplubak met een jachttafereel in het decor. Eertse helft XXe eeuw.
Un bac à parapluies en fonte, un décor de chasse. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140 -
#762Een miniatuur damesprofiel van gesculpteerd ivoor in kadertje.
Une miniature de profile de dame en ivoire sculptée encadrée.No longer availableDim. h: 6 cm (zonder kader)Estimate: € 40 / 60 -
#48Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers avec des fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 7,5 - 9 cmEstimate: € 690 / 80 -
#216Een tweeledige vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden, versierd met gesculpteerde Lodewijk-XV-motieven. Bovenaan twee gevitreerde deuren met geslepen venstertjes.
Une vitrine à deux corps en chêne avec en dessous deux portes pleines sous deux tiroirs, décoration de motifs sculptés style Louis XV. La partie supérieure à deux portes vitraux à carreaux taillés.No longer availableDim. 218 x 135 x 56 cmEstimate: € 240 / 360 -
#637Een vaas van Chinees porselein in ‘Yenyen-vorm’, over het geheel versierd met geluksvoorwerpen. XIXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine de forme ‘Yenyen’, recouvert de motifs auspicieux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#664Jan Laenen“De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#785Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Une carpette orientale en laine faite main. Usures.No longer availableDim. 168 x 133 cmEstimate: € 30 / 40 -
#289“Poesjes”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school.
”Chatons”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#345Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de grandes et petites boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,08 gEstimate: € 200 / 300 -
#101Staffordshire“Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.
"Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#71“Leeuw met gazelle”. Een bronzen groep.
”Lion et gazelle”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#505Een Afrikaans helmmasker van gepolychromeerd hout, bovenaan getooid met een vogel.
Un masque casque africain, décoration d’un oiseau au dessus. Bois polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 180

