Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Communiekantjes”. Een schilderij, olieverf op doek, gisigneerd “Ignace Kennis”.
Ignace Kennis
Period: 1888 - 1973

“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.

“The Communicants”. Oil on canvas, signed.
Dim. 140 x 89cm
SKU: 2305230139.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #139
Estimate: € 325 / 375
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #122
    Jan Leopold Van Leemputten

    Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.

    A lot of 2 paintings, oil on canvas, with the theme of sheep and shepherds. Signed at the bottom "JL van Leemputten".
    No longer available
    Dim. 37 x 49cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #562
    Luc Goossens

    “Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    Still life of broken glass". Oil on panel. Signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 39cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #234
    Fr. Luyckx

    “Landschap bij zonsondergang”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape at Sunset". A painting, oil on panel. Signed on the bottom "Fr. Luyckx”.
    No longer available
    Dim. 14 x 20cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #132
    Victor Dolphyn

    Een schilderij getekend Vic Dolphyn 1944 voorstellende een zicht op een boerderij met paardenkar . Olieverf op doek .

    A painting signed Vic Dolphyn 1944 depicting a view of a farm with a horse cart. Oil on canvas .
    No longer available
    Dim. h 70 x l 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #154
    Albert Rieger
    Period: 1834 - 1905

    “Wildbach bei Gewitterstimmung”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Alb Rieger Pinx”. Getiteld op achterzijde.

    "Wildbach at Gewitterstimmung". A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Alb Rieger Pinx". Titled on the back.
    No longer available
    Dim. 88 x 122cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #269
    M. Andries

    “Landschap met zonnebloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape with Sunflowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 59cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Peter Olsen

    “Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Landscape with pond and fisherman”. A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Declercq

    “Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "View over roofs". Oil on canvas. Signedand dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #134
    Louis Victor Antoine Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Zeezicht met vissersbootjes”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Artan”. Restoratie aan achterzijde.

    "Sea view with fishing boats". Oil on canvas, signed "Artan" at the bottom. Restoration at the rear.
    No longer available
    Dim. 34 x 54cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #609

    “Boerderij met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd, mogelijk “A. Buls”

    "Farm with mill". Oil on canvas. Signed illegibly at the bottom, possibly “A. Buls”
    No longer available
    Dim. 54 x 74cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144
    Edgard Farasyn

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #94

    Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.

    A painting of an old farm with a windmill signed Gilain J.
    No longer available
    Dim. h 50 b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572
    Luc Goossens

    “Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    “Still life of colander and wooden head”. Oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #582
    Lallemand
    Period: 1809-1892

    Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.

    A painting , oil on panel signed Lallemand 1960 , entitled “Le Soulard” .
    No longer available
    Dim. h 54 x l 45cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #119
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .

    A painting , oil on canvas , depicting an interior .
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224
    V. Waning

    Een maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .

    A maritime painting signed V. Waning with boats on dry land.
    No longer available
    Dim. h 57 x l 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #589

    “De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .

    A painting , oil on panel , The Embrace signed Mon Gelper '83 .
    No longer available
    Dim. h 38 x b 43 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #104
    Juliaan De Vriendt

    “Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.

    Lady with book. A painting, oil on canvas, dated 1927, signed "Juliaan De Vriendt".
    No longer available
    Dim. 85 x 53cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #469

    “Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .

    “Magpie” , oil on panel, illegibly signed , dated 48 .
    No longer available
    Dim. h 50 x l 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #129
    A. Schmidt

    “Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.

    "Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction.
    No longer available
    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #459
    Rien Van Kol

    Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.

    “Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. h 69 x l 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #454

    Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .

    A painting, oil on panel, view of a tree, not signed.
    No longer available
    Dim. h 69 x l 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12

    “De kade” en “De Grote Markt”. Een paar oude lijsten met geweven afbeeldingen van Antwerpen , circa 1920.

    A set of 2 old frames with woven images of Antwerp, circa 1920.
    No longer available
    Dim. h 21 x l 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #584
    Piet Van De Walle
    Period: 1905-1980

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.

    “A still life with flowers”. Oil on panel, signed and dated 1957.
    No longer available
    Dim. h 70 x l 60 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #612
    Paul Tuerlinckx

    “Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.

    “Op Sinjoorken 1647.” Pastel on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #447
    Luba

    Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.

    An African mask in carved wood, Luba, DRC.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een Chinees porseleinen gemberpot met watervogel en plantentafereel in het decor.

    A Chinese porcelain ginger jar with a water bird and plant scene in the decor.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø21cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #625

    Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .

    A heavy green bowl by Val Saint Lambert from the 1960s.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #228
    Vic Gentils

    “Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975

    “Apostolorum Limina”. Bronze triptych. Signed and dedicated to Pope Paul VI. D.D. 1975
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #312
    Jan Boonen
    Period: 1911-1968

    Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.

    An engraving titled De Mijn Bij Nacht, signed outside the plate by Jan Boonen.
    No longer available
    Dim. h 46 x l 48 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #283

    Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.

    A Tiffany table lamp, beige with green edge.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #431

    Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.

    A Buddha head of solid carved stone. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.

    A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More