Similar lots by type
-
#362Ward LernoutPeriod: °1931“Vrouw in divan”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 25/70 en gedateerd 2008 buiten de plaat.
“Femme au divan”. Litho. Signée, numérotée 25/70 et datdée 2008 hors planche.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449“Fun Gallery exhibition”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring uit 1983. Onder licentie uitgegeven bij Artestar in New York.
« Exposition Fun Gallery ». Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring de 1983. Publiée sous licence par Artestar à New York.No longer availableDim. H: 64-76cmEstimate: € 260 / 300 -
#644Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.
“Roseware - Zaffelare”. Une gravure. Signée et numéroté 31/30 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 35 / 50 -
#9“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#29Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Kathedraal vanop de Suikerrui”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 144/350 buiten de plaat.
« Vue de la cathédrale depuis le Suikerrui ». Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 144/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#15Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#342Brakeli“Bonifaciusbrug te Brugge” & “Haven van Zeebrugge”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en genummerd op 500 exemplaren buiten de plaat.
« Pont Boniface à Bruges » & « Port de Zeebrugge ». Deux eaux-fortes en couleurs. Les deux signées et numérotées sur 500 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Minuit au bouge”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« Minuit au bouge ». Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 75 / 100 -
#4Charles MertensPeriod: 1865-1919“Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Portrait". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#59Bernard CharoyPeriod: °1931“Les deux filles”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat. Artiestenproef.
« Les deux filles ». Une lithographie. Signé et numéroté 20/25 hors planche, épreuve d'artiste.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signée et numérotée 98/100 hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#2Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#422“Scene from the Chushingura Drama”. Een gekleurde Japanse houtsnede door Yoshitora, uitgegeven door Shojiro. Glas gebarsten.
Scène du drame de Chushingura. Une estampe japonaise en couleur de Yoshitora, publiée par Shojiro. Verre fissuré.No longer availableDim. 22,5 x 34,5 cmEstimate: € 85 / 100 -
#22“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#502Een kader met negen kleine moderne zeefdrukken/ seriegrafieën. Vlnr, bno: Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amedee Cortier (1921 - 1976). Toeschrijvingen zonder signaturen.
Un cadre avec neuf petites sérigraphies/impressions de série modernes. De gauche à droite : Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amédée Cortier (1921 - 1976). Attribution sans signature.No longer availableDim. 22 x 13,5 cm (x9)Estimate: € 500 / 800 -
#512Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.
"Femme aux lotus". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 2/99 hors planche.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#649Nicole Halsberghe“Bloemenstilleven”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1988 en met opdracht buiten de plaat.
"Nature morte florale". Une lithographie. Signée, datée 1988 et dédicacée hors planche.No longer availableDim. 46 x 40 cm -
#324Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Oude abdijpoort (Ninove)’. Een ets. gesigneerd en gedateerd 1/50 buiten de plaat.
« Ancienne porte de l'abbaye (Ninove) ». Une gravure. Signée et datée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 30 cm x 20 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#141Val Saint-LambertGrote kelkvormige vaas op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht purperrood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk en met label.
Grand vase de forme calice sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge violacé dans la masse. Marque gravée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#434Maria Innocentia Hummel“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#494“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Val Saint LambertEen vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#181Val Saint-LambertEen grote ronde kom van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en “Pièce Unique”. En met label.
Un grand bol rond en cristal taillé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas, numéroté et « Pièce Unique ». Et avec étiquette.No longer availableDim. Ø 38 cm, H. 18 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#568Een tabakspot en een klein dekselvaasje van Imariporselein. De eerste met schilfers aan het deksel, het tweede met kleine schilfers aan de basis. XIXe eeuw.
Un pot à tabac et un petit vase à couvercle en porcelaine d'Imari. Le premier avec des éclats sur le couvercle, le second avec de petits éclats à la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vue de Bruges". Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 57 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#23Capodimonte“Jonge vrouw met Amor”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune femme à l'amour". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203Christofle, FranceEen honingpotje van verzilverd metaal en getorst glas. Gemerkt en in originele doos met beschermhoesje.
Pot à miel en métal argenté et verre torsadé. Marqué et dans sa boîte d'origine avec housse de protection.No longer availableDim. H: 19cmEstimate: € 35 / 50 -
#418Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit Chinees porselein.
Un tulipier en porcelaine de Chine blanche monochrome, construit en trois parties.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 85 / 100 -
#404Maria Innocentia Hummel“Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.
« Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584“Abstract met cirkels.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
"Abstrait avec des cercles." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 120 / 160

