#65"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500
#119Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
#166Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#169Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale Fluté.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#23Een set van 9 Napoleon III-stijl stoelen met rode bekleding. Lichte beschadiging en losse vering bij sommige.
A set of 9 Napoleon III style chairs with red upholstery. Light damage and loose springs on some.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#144Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#64"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#101Een robuuste houten bijzettafel.
#45Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 meeting chairs upholstered in green leather. In the Empire style.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#107Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 350 x 100 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#154Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#110Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
A lot of 6 wooden chairs with red velvet upholstery.No longer availableEstimate: € 200 / 240