Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970.
"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970.
"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970.
"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970.

"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970. UItstekend gerestaureerd.

"The dance", Aubusson (France), ca. 1700. Purchased at the auction of the Palace of Fine Arts Brussels in 1970. Excellently restored.
Dim. 285 x 390 cm
SKU: 0610230066.
Auction day: 6 October 2023 14:00
Catalogue #66
Estimate: € 15000 / 20000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #65

    "Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500

    "Flemish Art" Luxury Portfolio of contemporary Flemish visual art. 1999-2000 Edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 300/500.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #119

    Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.

    A two-piece table with damaged veneered top.
    No longer available
    Dim. 540 x 91 x 77 cm
  • #166
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #169
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale Fluté.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #23

    Een set van 9 Napoleon III-stijl stoelen met rode bekleding. Lichte beschadiging en losse vering bij sommige.

    A set of 9 Napoleon III style chairs with red upholstery. Light damage and loose springs on some.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #144
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #64

    "Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500

    "Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #101

    Een robuuste houten bijzettafel.

    A robust wooden side table.
    No longer available
    Dim. 130 x 80 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #45

    Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.

    A set of 6 meeting chairs upholstered in green leather. In the Empire style.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #107

    Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.

    A robust table supported on three baluster legs.
    No longer available
    Dim. 350 x 100 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #154
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #110

    Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.

    A lot of 6 wooden chairs with red velvet upholstery.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 6 Oktober 2023: Inboedel & Patrimonium Provinciehuis Oost-Vlaanderen, Stad Gent

Kijkdagen worden georganiseerd voor de geïnteresseerde kopers maar wel op afspraak bij het onthaal op: 09/267-80-00 Dit neemt plaats in de Gouvernementstraat 1 te Gent.
  •  op zaterdagvoormiddag 30 september van 9 tot 13 uur
  •  de avond voordien 5 oktober van 16 tot 19 uur
  •  de dag van de veiling zelf op 6 oktober vanaf 12.00 uur
Voor deze veiling verlaagt het gangbare tarief: voor de koper 15% op de bieding (ipv 22% ) De kopers zullen zelf instaan voor de afhaling ter plaatse in Gent op zaterdag 14 en 21 oktober van 9 tot 12 uur.

6 October 2023 14:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 October 2023 14:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More