Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Dans der uren”. Een paar zeefdrukken. Buiten de plaat gesigneerd, genummerd en gedateerd 1976.
Rudi De Winter

“De Dans der uren”. Een paar zeefdrukken. Buiten de plaat gesigneerd, genummerd en gedateerd 1976.

“La ronde des heures”. Paire de sérigraphies. Signée, numérotée et datée 1976 hors planche.
Dim. 60 x 45 cm
SKU: 2510160074.
Category: Grafiek.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #74
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Winter

  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75

Other lots in this auction

  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #64
    Roland De Winter

    “Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    “De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More