Similar lots by type
-
#572Antoon Heyboer
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#649Roger Vlaminck
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Vue sur le village”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#204Albert DillensPeriod: °1844
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 20à/300 -
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
Een lot van vier kleine losse schilderijtjes.
Un lot de quatre petites peintures.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/220 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#239Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#659Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#199René De Lanoy
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160/200 -
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#172
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100/200 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240 -
#202Julien Van de Veegaete
“Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#312Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#729
“Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.
“Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#652Cardy
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 35/50 -
#797César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 1500/2500 -
#232
“Landschap met bomen en bloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage d’arbres et de fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#314Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#319Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#612A. Stepanov
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#592Daniel GiermonprezPeriod: °1933
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.
“Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.No longer availableDim. 97 x 145 cmEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#540
Een centraal Afrikaanse jutten hoed.
Chapeau en jute. Travail de l’Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#495
Zes verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰ . Ter plaatse aangekocht 1986.
Six différents colliers en”argent” 10‰. Acheté sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#683
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#480
Een lot van vijf verzameldozen met mineralen en gesteenten.
Lot de cinq boîtes de collection contenant des minéraux et des pierres dures.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#17Louis Vuitton
Een lot van vijf adresboekjes.
Un lot de cinq carnets d’adresse.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#769
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.
Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.No longer availableDim. h; 70 cmEstimate: € 40/60 -
#395
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een topaas van ± 15 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une topaze de ± 15 ct.No longer availableDim. 13,71 gEstimate: € 1400/1500 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#311
Een flesje op schotel van meerkleurig Gouda-aardewerk.
Une flasque sur plateau en faïence de Gouda.No longer availableDim. h: 24 & Ø: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#757
Twee hoge sierkruiken van Belgisch aardewerk, versierd met een reliëfdecor van een molenlandschap. We voegen er een gelijksoortig vaasje met twee oren aan toe.
Deux cruches hautes en faïence Belge, décor en relief représentant un paysage de moulins. Nous ajoutons un petit vase semblable avec deux poignées.No longer availableDim. h: 51 & 25 cmEstimate: € 80/100