Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.
Dim. h: 67 cm
SKU: 2308160407.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #407
Estimate: € 1200 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #207

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #637

    “Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.

    “Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #403

    Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.

    Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #231

    Een bronzen plaquette met een Belgische leeuw en wapenschild.

    Plaquette en bronze représentant un lion belge et un blason.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #485

    Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

    Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #214

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.

    Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #372

    Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).

    Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #648

    Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

    Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #747

    Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.

    Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #741

    Boom van gesmeed koper.

    Arbre en cuivre forgé.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #521

    “Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #525

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #555

    Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.

    Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #547

    “Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.

    “Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #227
    Paule Bisman
    Period: 1897 - 1973

    “Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.

    “Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #511

    “Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #611

    Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.

    Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #564

    Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.

    Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #46
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #490
    Fassianos, Daum France

    Hoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #452

    Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    Een aardewerken schotel met een blauw en wit decor van vruchten. Delft, XVIIIe eeuw.

    Plat en faïence à décor bleu et blanc de fruits. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #381

    Een grote ronde glazen stolp op houten voetstuk.

    Grande globe ronde en verre sur base en bois.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #595
    Jozef Cantré

    Een houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 16,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #36

    Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout met twee laden in de gordel en geflankeerd door twee zuiltjes. Omstreeks 1900.

    Armoire à deux portes en chêne sculpté ouvrant à deux tiroirs en ceinture flanqués de deux colonnettes. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 153 x 11 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #374
    Lode Taeymans
    Period: 1874 - 1937

    “Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    “Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #75

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

    Bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 4,13 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #14

    Een rechthoekig salontafeltje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. Rieten blad onder glas.

    Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style Louis XV. Tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 90 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #354
    G. Kramer

    “Portret van een jong meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #493

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 85
  • #222
    Maurice Van Cauter

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 82 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More