Other lots by Ost
-
#189Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Oorlogsvluchtelingen met tweespan.” Aquarel en Chinese inkt. Gesigneerd rechts in het werk. We voegen er een boekje over Ost aan toe (een getuigenis door Robert van Passen ‘47).
"War refugees with a pair of horses." Watercolor and Chinese ink. Signed on the right in the work. We include a booklet about Ost (a testimony by Robert van Passen '47).
Similar lots by type
-
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
"Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century. -
#382
“De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.
"The orange", a painting, oil on panel in a gilded frame, signed. -
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#274Herman Van TankerenPeriod: 1900 - 1980
“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. -
#199Rafael GorsenPeriod: 1942-2020
“De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.
"The torment". A painting, oil on canvas marouflaged, signed at the bottom. -
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom. -
#164Hirokage UtagawaPeriod: 1855-1865
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”. -
#259
“Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly. -
#272Jozefien Van Looy
“Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.
"Papaver Abundance". A lot of 3 paintings, acrylic on canvas. Signed and titled with certificate. -
#325Robert Boudry
“Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.
"Two Apples," a painting, oil on panel, signed R. Boudry. -
#194Jan Frans SimonsPeriod: 1855-1919
“Brief van het front”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en met label op het kader.
"Letter from the front". A painting, oil on canvas, signed at the bottom with label on the frame. -
#389
“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
"The Plum and the Raspberries", a painting, oil on panel in a gilded frame. -
#229Marco MagisPeriod: 1934 - 1995
“Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.
"Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis. -
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881
“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century. -
#169Alfred Emile Léopold StevensPeriod: 1823 - 1906
“Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.
"View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens. -
#202
“Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.
"Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear. -
#279Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.
"Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken. -
#182Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Stilleven met vissen”, een schilderij, olieverf op paneel
"Still Life with Fish," a painting, oil on panel -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben. -
#392
“Nederlandse landschappen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel in vergulde kader.
"Dutch landscapes", a pair of 2 paintings, oil on panel in gilt frame. -
#252
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned. -
#172
“De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.
"The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame. -
#254
“Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.
"Paris street view," a painting, oil on canvas, signed 'Gio Fattori.'
Other lots in this auction
-
#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
A pair of silver-plated table candlesticks, with label "Made in India" at the bottom. -
#273St Martin
Een vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.
A vintage leather dressage saddle marked "St. Martin" with stirrups. -
#88
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
A lot of antique brass and silver-plated items, consisting of a flask, a lunch box, and a water pitcher, originating from Sarajevo. Accompanied by a Moroccan sugar box with a gilded lid. -
#383
Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
A birdcage in the style of an antique model. -
#153
“ΤΗΣ ΚΑΙΝΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ΑΠΑΝΤΑ NOVI TESTAMENTI” Het nieuwe testament in Grieks en Latijn. Een editie uit 1622 door Ioannes Billium (John Bill) in London. Deze editie heeft notities door Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, en Isaac Casaubon.
"The New Testament of the Novum Testamentum" in Greek and Latin. An edition from 1622 by Ioannes Billium (John Bill) in London. This edition includes notes by Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, and Isaac Casaubon.Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#233
“Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.
"Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom. -
#388
Een tabakspot en pijphouder/kom in koper op houten voet, circa 1900.
A tobacco jar and pipe holder/bowl in copper on a wooden base, circa 1900. -
#138P.J. Mène
“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
"Girl on chair". A bronze cast figurine, signed on the back. -
#352
“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD. -
#96
Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame. -
#136Philippe Starck Aleph
"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
"Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present. -
#330
Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.
An 18 kt yellow gold pendant with Pisces zodiac sign.