Similar lots by type
-
#559“Vrouw uit de belle époque”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Femme de la Belle Epoque”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#646Poltromec, MilanDesign canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 160 x 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#49A. Stevens“”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur un lac”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622Joe Van RossemPeriod: °1940“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#409“Stadszicht”. Aquarel op papier. Begin XXe eeuw.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Début XXe siècle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#574“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#564“Dansers”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Danseurs”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#569“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#819Een divers lot posters uit het interbellum.
Un lot de posters, Interbellum.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582“No 168”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven: Wagemaker 1968.
”N° 168”. Huile sur toile. dédicace au dos: Wagemaker 1968.No longer availableDim. 69 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334M. Van Paemel“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage danois”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552“Figuren”. Houtskool op papier.
”Figures”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579“Parijs”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Paris”. Techniques mixtes. Signée.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#502“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
“Représentation de mâts de voiliers”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 27 x 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Meisje met hoed”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune fille et chapeau”. Fusain sur papier. Signature.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 120 / 140 -
#414Alice RymowicPeriod: °1907“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#662Sandra Jayat“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd
”Composition et figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#584Arend Wolf“Paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsels.
”Chevaux”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 80 x 101cmEstimate: € 200 / 300 -
#544“Deftig koppel”. Aquarel en inkt op papier. Draagt handtekening.
”Couple chique”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Poltromec, MilanDesign lounge chair “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Lounge chair design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 115 cmEstimate: € 300 / 500 -
#102Geo BernierPeriod: 1862 - 1918“Koeien in de wei”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 120 / 160 -
#509“Abstracte compositie met engel”. Pastel op papier. Russische school. Draagt monogram. Met toeschrijving achteraan.
”Composition abstraite et ange”. Pastel sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme. Dédicace au dos.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#514“Jonge vrouw”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#834Een lot van drie oude speculaasplanken en drie chocoladevormen.
Un lot de trois planches à spéculoos et trois moules à chocolat.No longer availableDim. l: 27 - 49 cmEstimate: € 100 / 140 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee peridot baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. een centrale amethist van ± 2 ct. en twee kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de baguettes peridot ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#847Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.
Un petit bac à plantes chinois en bronze, décoration de motifs en relief.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.
Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 100 / 180 -
#463Vier heiligenbeeldjes van Brussels porselein, bestaande uit twee Madonna’s met kind (één met kleine beschadiging), Sint Hubertus (restauratie) en Sint Rochus (kleine beschadiging). XIXe eeuw. We voegen er een Madonna van Scherpenheuvel van Duits porselein aan toe.
Quatre statues de saints en porcelaine de Bruxelles, comprenant deux Vierges à l’Enfant ( une statue avec dégâts), Saint Hubert ( restauration), et Saint Roch (petit dégât). Nous ajoutons une Madone de Montaigu en porcelaine allemande.No longer availableDim. h: 14 - 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#549“Personages bij de hotelingang”. Olieverf op paneel.
”Personnages auprès de l’entrée de l'hôtel”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#71Een oud postzegelalbum. Gefrankeerde zegels van de hele wereld. Overwegend XIXde eeuw. Ongeveer 1000 stuks.
Un ancien album à timbres postes. Timbres affranchis de partout sur Terre. La plupart du XIXème siècle. +- 1000 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#32“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. Russische school.
“Vue de ville hivernale”. Huile sur toile. Ecole russe.No longer availableDim. 42 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#760Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
Une table de salon ronde Art Déco, genre Franck.No longer availableDim. H 60 & Ø 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#264LongchampEen grote zwarte handtas van leder en stof.
Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#312Marcel Vaes“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#474Jeanne HebbelinckVier aquarellen met personages.
Quatre aquarelles aux personnagesNo longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 40 / 60

