Similar lots by type
-
#411Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#227“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 200 -
#181“Naakt in wasmand”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Nu dans un panier à linge”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#688Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55 / 65 -
#658Een zittende Guanyin met scepter van brons.
Guanyin assise au sceptre en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#342Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#697Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#171Batenburg“Kleine antilope”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit antilope”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#727Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.
Grand candélabre mural en laiton à neuf lumières de style gothique.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#583Een coupe van Cantonporselein in een verguld bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 Ø: 18 cmEstimate: € 320 / 360 -
#217Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550 / 600 -
#243“De eeuwige denker”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen voetstuk in de geest van Rodin.
“L’éternel penseur”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille inspirée sur l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 200 -
#708Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 75 -
#178Een liggende beer van donkergepatineerd brons.
Ours couché en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 140 / 150 -
#223“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160 / 180 -
#241“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180 / 220 -
#213Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#203Een paar bronzen balustervazen met een decor van vogels en bloemen in reliëf. Japans werk.
Paire de vase balustres en bronze à décor de fleurs et d’oiseaux en relief. Travail japonais.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 260 / 300 -
#208“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500 / 550 -
#557Een bronzen kruikje met deksel, bovenaan getooid met een vogel. Benin.
Petite cruche en bronze, couvercle surmonté d’un oiseau. Bénin.No longer availableEstimate: € 65 / 75 -
#201Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360 / 400 -
#247Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160 / 180 -
#571Een paar vazen van cloisonné op brons met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de vases en cloisonné sur bronze. Décor de personnages dans un jardin. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#388Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer goede staat, kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé coloré pourpre dans la masse. Epoque art déco. Avec marque. Très bon état mais petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140 / 200 -
Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630MexicoEen halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰.No longer availableDim. 99,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#421Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 35 / 50 -
#369Een Louis-Philippe armstoel van mahoniehout met stoffen bekleding. XIXe eeuw.
Fauteuil Louis-Philippe en acajou recouvert de tissu. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#635MexicoEen halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰.No longer availableDim. 102 gEstimate: € 150 / 250 -
#454“Boerenvrouw”. Olieverf op doek. Met inscriptie: “Lindstrom”.
“Fermière”. Huile sur toile. Avec l’inscription “Lindstrom”.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 220 / 280 -
#740Een kleurrijk wandlopertje bezet met kralen en schelpen.
Couloir mural riche en couleurs serti de perles et de coquilles.No longer availableDim. 130 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Grote vitrine met twee beglaasde deuren bovenaan, onderaan drie gegalbeerde laden. Gebogen kap met centraal een gesculpteerde rocaille. Nederland, grotendeels XVIIIde eeuw.
Grande vitrine à deux corps, le dessus à deux portes vitrées, le dessous à trois tiroirs galbés. Corniche mouvementée à rocaille centrale. Pays-Bas, en grande partie XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#615Peru IlariaEen fluwelen en zilveren ketting met hangers van 925 ‰ zilver en jasper.
Chaîne en velours et argent aux pendentifs en argent 925‰ et jaspe.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#107A. RombautEen bronzen plaquette uit de Eerste Wereldoorlog met opschrift “Salus patriae suprema lex”. Gesigneerd.
Plaquette en bronze de la Grande Guerre, à l’inscription “Salus patriae suprema lex”. Signée.No longer availableDim. 23 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300

