Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De eendenjacht”. Een bronzen groep. Postume geut.
Pierre-Jules Mène

“De eendenjacht”. Een bronzen groep. Postume geut.

”La chasse aux canards”. Un groupe en bronze. Fonte posthume.
Dim. h: 23,5 cm
SKU: 0603180141.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #204

    Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

    Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #111

    “Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.

    ”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 30 m
    Estimate: € 40 / 50
  • #677

    Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.

    Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #65
    Cary Diller (?)

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #163
    A. Bouny

    Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.

    Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #228

    Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

    Une petite pendule de table en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #608

    Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.

    Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1700 / 2000
  • #158

    Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.

    Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #577

    “Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.

    ”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #188

    Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #161

    “Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.

    ”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #475

    Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.

    Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #153

    Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.

    Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.
    No longer available
    Dim. 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #588

    Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #804

    Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.

    Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #595

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #371
    Val St. Lambert

    Een drageoir en een coupe op voet van geslepen kristal, resp. mauve en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt.

    Un drageoir et une coupe sur pied en cristal taillé, de couleur mauve et verte dans la masse. Le premier porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252

    “Hollands winterlandschap met schaatser”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: B. De Heem (?).

    ”Paysage hivernal hollandais et patineur”. Huile sur panneau. Porte la signature: B. De Heem.
    No longer available
    Dim. 17 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #155

    Een Oosters wollen tapijt met een centraal zeshoekig medaillon.

    Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon hexagonal central.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #342
    Henri Op de Beeck

    “Besneeuwd begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘41.

    ”Béguinage enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée ‘41.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #730

    Een halssnoer van toermalijn en kwarts met zilveren slot.

    Collier en tourmaline et quartz à fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 250
  • #191
    Albert Ernest Carrier - Belleuse
    Period: 1824 - 1887

    “La liseuse”. Een bronzen beeldje.

    ”La liseuse”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #278

    “Manier van procederen in civile en criminele saaken”. Simon van Leeuwen & Hendrik Verduyn. Boom, Amsterdam,1688.

    “Manier van procederen in civile en criminele zaken. Simon van Leeuwen & Hendrik Verduyn. Boom, Amsterdam,1688.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Een ingelegd dienblad van koper. Syrië.

    Un plateau incrusté en cuivre. Syrie.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #729
    Mills

    Een paar handgekleurde gravures met plantenafbeeldingen. Engeland, XIXde eeuw

    Deux gravures représentant des plantes, mise en couleur faite à la main.
    No longer available
    Dim. 18 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Een Zweedse bajonet met lederen foedraal.

    Une baïonnette suédoise et étui en cuire.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #527

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #769

    Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.

    Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More