Similar lots by type
-
#161Ons VolkIngebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#638“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel
« La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#681“De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.
"De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#288Jean Novi de CaveiracPeriod: 1762Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Met stempel “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#443Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#16Een gebeeldhouwde dagobertstoel met lederen zit.
Une chaise dagobert sculptée avec siège en cuir.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#308Een reeks van vier XIXe eeuwse aardewerken maatbekers met tinnen klep. Drie deksels los.
Un ensemble de quatre mesures en faïence du XIXe siècle avec couvercles en étain. Trois couvercles détachés.No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#500Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de deux petits diamants.No longer availableDim. 5,04 gEstimate: € 400 / 450 -
#119Jos De Swerts“Portret van een zittende man met snor”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Portrait d'un homme assis avec une moustache". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een saffier van +- 1 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'un saphir de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 500 / 600 -
#548Acht albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Sletig.
Huit albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Usures.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#630Tavannes Watch Co.Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast.
Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#227Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau.No longer availableDim. h: 27 cm - 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#307Een lot van 33 eieren van diverse mineralen en één van aardewerk. In twee wit aardwerken kommen.
Un lot de 33 oeufs de divers minéraux et un de faïence. Dans deux bols en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#655Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. H: 42cmEstimate: € 40 / 50 -
#109“Stilleven met vaas en granaatappels” & “Stilleven met messingen kan en vlierbessen”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Nature morte au vase et aux grenades" & "Nature morte à la cruche en laiton et aux baies de sureau". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#55De Block“Stilleven met messingen waterketel”. & “Stilleven met porselein en koffiemolen” Beide gesigneerd.
"Nature morte à la bouilloire en laiton". & « Nature morte à la porcelaine et au moulin à café » Tous deux signés.No longer availableDim. 40 cm x 50 cmEstimate: € 80 / 100

