Similar lots by type
-
#288Jean Novi de CaveiracPeriod: 1762
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Met stempel “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#161Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#638
“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel
« La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#681
“De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.
"De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#443
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#338
Een sigarettenkastje.
Une boîte à cigarettes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#678
Klaroen van rood en geel koper.
Clarion de cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. L. 32 cmEstimate: € 40/50 -
#303
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#584D. Hermann
“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80/100 -
#51
“Jachthond met buit”. Een beeld van gepatineerd gips.
« Chien de chasse au butin ». Une image de plâtre patiné.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#95
Een theaterkijkertje van messing, deels bekleed met parelmoer. In oorspronkelijk lederen etui. Begin XXste eeuw.
Jumelles de théâtre en laiton, partiellement recouvertes de nacre. Dans étui en cuir d'origine. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#131Prada Milano
Een cognac en malvakleurige documenthouder van leder met rits. In originele doos en met certificaat.
Porte-documents en cuir couleur cognac et malva avec fermeture éclair. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#344
Twee hoornvormige soliflorevaasjes van geblazen en met de tang bewerkt glas. Het ene blauw, het andere kleurloos en versierd met goudlak. Langs de stam een kronkelende slang in reliëf. Omstreeks 1900.
Deux vases soliflores en forme de corne en verre soufflé travaillé à la pince. L'un bleu, l'autre incolore et décoré de laque d'or. Le long du tronc un serpent sinueux en relief. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80/120 -
#75Walter StevensPeriod: 1887 - 1976
“Kerkgevel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Façade de l'église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#614Charlotte ReinePeriod: °1954
“Photo de famille” & “Tentation”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd XIX/XX en 32/99.
« Photo de famille » & « Tentation ». Une paire de lithographies. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et resp. numérotées XIX/XX et 32/99.No longer availableDim. 65x50 cmEstimate: € 60/100 -
#47
Een aardewerken vaas en diepe schotel met celadonkleurig glazuur en de laatste met blauwgrijs decor.
Vase et plat creux en faïence à glaçure céladon et ce dernier à décor bleu-gris.No longer availableDim. h: 32 cm & Ø 27 cmEstimate: € 50/80 -
#169The Franklin Mint
“The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.
"La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.No longer availableDim. 90 cm x 117 cmEstimate: € 40/60