Similar lots by type
-
#612Edgar Tytgat
“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.
“La joie d’été”. Litho. Signée et numérotée 11/200 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33 cmEstimate: € 100/140 -
#39Romain Malfliet
“Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.
“Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.No longer availableDim. 36 x 66 cmEstimate: € 100/150 -
#486Jean-Baptiste Valadié
“Liggend naakt”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/150 buiten de plaat.
“Nu couché”. Lithographie. Signée et numérotée 24/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#52
Een lot grafiek, bestaande uit een romantisch koppel van A. Danse, een moeder met kind van Th. Verschaeren, een zicht op de Palingbrug van P. Verhaert, een winters zicht van De Vree en een straatzicht van Lauters.
Lot de gravures comprenant un couple romantique par A. Danse, une mère à l’enfant par Th. Verschaeren, une vue de la Palingbrug par P. Verhaert, une scène d’hiver par De Vree et une vue de rue par Lauters.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#294Roger Hebbelinck
“Winterlandschap”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A. Naar een werk van V. De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A. D’après un oeuvre par Valérius De Saedeleer.No longer availableDim. 54 x 59,5 cmEstimate: € 100/150 -
#172
Twee gravures naar Rubens: “Boerenfeest” Een gravure uit 1762 van Hessard &” Heilige Moeder met kind” Een XVIIe eeuwse gravure van Galle.
Deux gravures d’après Rubens. “Fête de campagne”, gravure de 1762 par Hessard, et “Vierge à l’Enfant”, gravure du XVIIe siècle par Galle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#337
Een lot grafische werken:- Elf lithografieën m.b.t. de Mechelse Ommegang. Gedrukt en ontworpen door Vervloet en de Burggraaf.- “L’ art contemporain 1905”. Tien etsen van R. Baseleer, Ch. Mertens en W. Vaes.- “Twee broeders”. Houtsnede door Buschmann gedrukt naar een ontwerp van E. Pellens.- Een lot Duitse theateraffiches. XIXde eeuw.- “Châsse de Sainte Ursule par Jean Memling”. Kunstboek. Ed. J. Buffa & Bogaert-Dumortier.
Lot de gravures:- 11 lithos concernant le Ommegang de Malines. Inventées et imprimées par Vervloet et de Burggraaf.- “L’art contemporain 1905”. Dix eaux-fortes par R. Baseleer, Ch. Mertens, W. Vaes.- “Twee broeders”. Gravure sur bois par Buschmann imprimée d’après un modèle par E. Pellens.- Un lot d’affiches de théâtre allemandes. XIXe siècle.- “Châsse de Sainte Ursule par Jean Memling”. Livre d’art. Ed. J. Buffa & Bogaert-Dumortier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#459
“Paard met ruiter”. Een zeefdruk naar Dali.
“Chevalier”. Sérigraphie d’après Dali.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#722
“Compositie”. Gemengde techniek. Toeschrijving op keerzijde: Vandenbranden.
“Composition”. Technique mixte. Attribuée au verso: Vandenbranden.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#689
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#19
Twaalf oude gravures met betrekking tot Namen.
Douze gravures anciennes aux vues de Namur.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#476
“Landschap”. Gemengde techniek. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Technique mixte. Signée illisiblement.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 120/160 -
#419
“Zicht op de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Genummerd 213/350.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre de Saverys. Numérotée 213/350.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#309
“Fantastisch circus” en “De drie “G’s”. Een houtsnede en een ets. Onduidelijk gesigneerd.
“Cirque fantastique” et “Les trois grands G”. Gravure sur bois et eau-forte. Illisiblement signées.No longer availableDim. 38 x 28 en 29 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#232Armand Apol
“Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.
“Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#169Armand Apol
“La Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 51/250 en gedateerd 1930. Naar een werk van Jakob Smits.
“La Chapelle”. Eau-forte colorée. Signée et numérotée 51/250 hors planche et datée 1930. D’après un oeuvre de Jakob Smits.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#688Etienne LecomtePeriod: °1931
“China”. Een houtsnede. Gesigneerd en artist’s proof buiten de plaat.
“Chine”. Gravure sur bois. Signé et “artist’s proof” hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#34Jef Van Grieken
“Dooitijd II”. Ets. Gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.
“Dooitijd II”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/20 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#648
Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.
Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 80/120 -
#72
Een lot van drie etsen bestaande uit een landschap van Marcel Jacques, een hoevezicht van Jacob Smits en een zicht op de Vlaaikesgang van Winkelman.
Lot de trois eaux-fortes comprenant un paysage par Marcel Jacques, une vue de ferme par Jacob Smits et une vue du Vlaaikensgang par Winkelman.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#197
Een zilveren lepel. Gemerkt. XVIIe eeuw.
Cuillère en argent. Aux poinçons du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#102Frans Van Immerseel
“De aanbidding der wijzen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/200 buiten de plaat.
“L’adoration des mages”. Lithographie. Signée et numérotée 27/200 hors planche.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#152Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#59Albert Geudens
“Interieur”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#56Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 120/180 -
#398
Een geelkoperen paraplubak, gehamerd en versierd met vier geciseleerde oren in de vorm van bladeren.
Bac à parapluies en cuivre jaune martelé et décoré de quatre feuilles ciselées servant comme anses.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 30/40 -
#621
Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Bouddha assis en porcelaine de Satsuma polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80/120 -
#753
Een vaas van geslepen kristal met mauve motieven. Kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé aux motifs mauves. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#180
Een 18 karaats geel gouden broche in strikvorm bezet met kleine diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. Einde XIXde eeuw.
Broche en or jaune 18 ct en forme de noeud sertie de petits diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,80 ct. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 10,68 gEstimate: € 650/750 -
#686
Een ronde bijzettafel van gefineerd hout in art-decostijl.
Table d’appoint ronde en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. Ø 75 cmEstimate: € 200/240 -
#299Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#437
Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0/240 -
#203
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#715Garadjeh
Oosterse loper met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 396 x 87 cmEstimate: € 80/120 -
#734Limoges
Een porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.
Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 300/500