#81
Een koperen wandklok.
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#489Geo. Henrotté
“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#492Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“Synthese van de haven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Synthèse d’un port”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87
#325
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#55
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#846
Een handgeknoopte wollen loper.
#481
Een zittende Boeddha van verguld hout, versierd met glazen kraaltjes.
Bouddha assis en bois sculpté décoré de perles en verre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#89Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de ferme” Huile sur toile. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#427Fontinelle
“Herdershonden”. Een beeldengroep van crackleware.
“Bergers allemands”. Groupe en faïence craquelée.No longer availableDim. H. 22 - B. 38 cmEstimate: € 40 / 60