#629Horace Narbeth RoyePeriod: 1906-2002Een lot van 5 ingekaderde vintage prints uit de bundel “Rhapsody in Colour by Roye”. Met verso gedicht. Uitgave door The Camera Studies Club, London, 1946.
A lot of 5 framed vintage prints from the collection "Rhapsody in Colour by Roye". With poem on verso. Published by The Camera Studies Club, London, 1946.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 60 / 90 -
#471“Zwijgend”. Een in aardewerk geglazuurd beeld. Vermoedelijk door Géo Martel, Dèsvres.
"Silent". A glazed earthenware sculpture. Presumably by Géo Martel, Dèsvres.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#25Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
#356Een vintage krantenhouder op wieltjes en messing en kunstleder.
A vintage newspaper holder on wheels in brass and faux leather.No longer availableDim. 578 x 43 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#344Gerard Cox“Heidezicht”. Een pasteltekening op papier, gesigneerd G. Cox.
"Heidezicht". A pastel drawing on paper, signed G. Cox.No longer availableDim. 28 x 37.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#292Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landelijk zicht op Turnhout”. Een schilderij, olieverd op doek, gesigneerd H. Diels.
"Rural view of Turnhout." A painting, oil on canvas, signed H. Diels.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#315C. DevreesEen bronzen plaquette met opschrift L’aleule en gesigneerd C. Devrees.
A bronze plaque with the inscription L’aleule and signed C. Devrees.No longer availableDim. 26 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18HergéEen lot van 5 stuks Kuifje memorabilia bestaande uit een horloge met de afbeelding van Bobbie, achteraan gemerkt. Citime Editions, Hergé T.L., een blikken doos, een postzegelreeks, een schilderij en een ingekaderde print.
A lot of 5 pieces of Tintin memorabilia consisting of a watch depicting Snowy, marked Citime Editions, Hergé T.L., a tin box, a series of stamps, a painting, and a framed print.No longer availableDim. 35 x 27 (schilderij)Estimate: € 40 / 60 -
#57Unter Weiss Bach“Hofmakerij”. Een Duits meerkleurig porseleinen groep.
"Flirtation". A German multicolored porcelain group.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Osvaldo Borsani Tecno S.p.A“Modus”. Een lot van 8 vintage design bureaustoelen, waarvan 5 met armleuning en 1 op wieltjes. Kunstoffen kuipzitting en metalen frame, verstelbaar in hoogte. Ontwerp door Osvaldo Borsani voor Tecno.
"Modus". A lot of 8 vintage design office chairs, with 5 armchairs and 1 on wheels. Plastic shell seat and metal frame, adjustable in height. Designed by Osvaldo Borsani for Tecno.No longer availableDim. 76 x 48 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#62Jos Beeck“De terugkeer van de dorpsvissers - Mariekerke 1944.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Beschadigd met kras en deuk.
"The return of the village fishermen - Mariekerke 1944." Oil on canvas. Signed and dated. Damaged with scratch and dent.No longer availableDim. 87 x 124 cmEstimate: € 80 / 120