Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
De gevangenneming van Christus”. Een lithografie.

De gevangenneming van Christus”. Een lithografie.

La capture du Christ. Une lithographie.
Online only
Dim. 50 x 68 cm
SKU: 0102210089.
Category: Grafiek.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #89
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #104

    “Pop”. Een lithografie. Onleesbaar gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 207/500 buiten de plaat.

    Marionnette . Une lithographie. Signée, datée ‘75 et numérotée 207/500 illisiblement hors planche
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #107
    Jan Toorop

    “De mijnwerker”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1915 in de plaat.

    Le mineur . Une lithographie. Signée et datée 1915 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61

    “Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.

    Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #2

    “Kruisbeeld op de binnenkoer van Het Steen” - Fr. Roth & “Het venster” - Mieke Nix. Twee ingekleurde etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en de tweede genummerd 47/50.

    “Croix sur la cour du Steen à Anvers” par Fr. Roth. et “La fenêtre” par Mieke Nix. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche, la deuxième numérotée 47/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 & 17,5 x 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #232
    Kees Jansen

    “Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘

    ”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #105

    “Zonnebadend naakt”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.

    Nu au soleil . Une eau-forte. Signée et numérotée 4/20 illisiblement hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 49 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #93

    “Gather ye rosebuds...”. Een lithografie naar Jennie Harbour.

    Rassemblez vos boutons de rose ... . Une lithographie d'après Jennie Harbour.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #54

    Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.

    Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #233
    Matrai Vilmos
    Period: 1877 - ?

    “Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.

    “Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #169

    Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

    Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h -43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19

    Robbedoes almanak 1944. Ed. Dupuis, Antwerpen, 1944. Inclusief kalender 1944. Boven-en onderhoek vooraan gescheurd, dekblad achteraan gescheurd. p. 131-132 deels uitgescheurd.

    Robbedoes almanach 1944. Ed. Dupuis, Anvers, 1944. Calendrier 1944 inclus. Coin supérieur et coin du dessous au devant déchirés, ainsi que la feuille de couverture à l’arrière. les pages 131 et 132 partiellement déchirées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.

    Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #250
    C. Heulebos

    “Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    ”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #247
    Charles Philogène Tschaggeny
    Period: 1815 - 1894

    “Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #96
    A. Wouters

    “Ruiter in een romantisch landschap. Gesigneerd. Naar een werk van B. C. Koekkoek.

    Cavalier dans un paysage romantique. Signé. D'après une œuvre de B. C. Koekkoek.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Drie verschillende schotels van blauw en wit en meerkleurig aardewerk. XIXe eeuw.

    Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #137
    Goldbühl

    Een messingen reiswekkertje. Duits werk.

    Un réveil de voyage en laiton. Travail allemand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #77

    Een rozenrank van parelmoer in ronde lijst achter glas. beschadiging.

    Un rosier en nacre dans un cadre rond derrière une vitre. Dommages.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #112
    Sulac (Lucien Calus)

    Drie naaktstudies in pen op papier. Gesigneerd.

    Trois études de nus à la plume sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    L. H. Held

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedatyeerd 1941. Naar een werk van Julius Monien uit 1882.

    Paysage . Huile sur toile. Signé et daté 1941. D'après une œuvre de Julius Monien de 1882.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #151
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More