Similar lots by type
-
#423
“Historique du Theatre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914.
“Historique du Théâtre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914No longer availableEstimate: € 32 / 36 -
#731
Een lot van drie boeken met betrekking tot Rusland en de Sovjetunie. - Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.
Un lot de trois livres en relation avec la Russie et l’Union Soviétique:- Poesjkin’s St. Petersburg”. 1991.- “Les arts traditionnels en Union Soviétique”. Ed. Aurora 1989.- “Les maîtres de la peinture mondiale dans les musées de l’Union Soviétique”. Ed. Aurora, 1988.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#421
“Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlijn, 2016.
“Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlin, 2016.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#718
Een lot XVIIIe eeuwse boeken:- “Homélies sur les évangiles”. Vier delen.- “Histoire de Chevaliers de Malte”. In vijf delen. Uitgegeven te Amsterdam.
Un lot de livres du XVIIIème siècle:- “Homélies sur les évangiles” .En quatre parties. .- “Histoire de Chevaliers de Malte”. En cinq parties. Ed. à Rotterdam.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#411
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Uitgegeven door het Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Edité par ‘het Museum voor Religieuze Kunst Anvers, 1993’.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#430
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.
“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Anvers, 1987No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 22 / 26 -
#408
Twee boeken:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Antwerpen, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Parijs, 1981.
Deux livres:- “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Anvers, 1994.- “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Paris, 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#397
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#387
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
”Geschiedenis der zeventien Nederlanden”. première partie. P.H. Witkamp, Amsterdam 1873.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#417
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.No longer availableEstimate: € 22 / 24
Other lots in this auction
-
#151
Tweemaster zeilboot uit rood en geel koper.
Un voilier à deux mats en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h 101 cm & L 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#443
Een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Un sage chinois en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#102
Een eikenhouten kerkornament met een grisailleschildering van Sint Antonius. XVIIIe eeuw.
Un ornement d’église en chêne avec une peinture grisaille de Saint Antoine. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 87 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#147
Een porseleinen milieu-de-table met opengewerkte randen en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt van Meissen.
Un milieu de table en porcelaine avec rebords ajourés et décor fleuri polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#231
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#129Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945
“La Meuse à Commercy”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La Meuse à Commercy”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#378Roger Avermaete
“Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.
”Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#446
Zeven kleine wollen karpetten, handgeknoopt: 5 Indo-Bidjar, 1 Pakistaanse Tabriz en 1 Nepalees.
Sept carpettes en laine nouées main: cinq carpettes Indo-Bidjar, une carpette du Pakistan Tabriz et une carpette du Népal.”No longer availableDim. ± 60 x 40 cmEstimate: € 70 / 80 -
#7245
“Cypressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
No longer availableDim. 30 x 24 cm -
#351
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté avec sucrier et pot à lait sur un plateau.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38
Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de candélabres en style Adam.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 20 / 30