Similar lots by type
-
#733Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140 / 200 -
#764Een hexagonale hallantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en bronze et verre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#331Lalouette“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#767Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90 / 110 -
#346E. Carlier“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280 / 320 -
#727Een paar bronzen kandelaars in art-decostijl met vier lichtpunten gedragen door een knielende naakte vrouw.
Paire de candélabres en bronze de style art déco à quatre lumières portées par une femme nue agenouillée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 450 / 500 -
#408Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#738“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#790“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#33Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#693Michel Hereman“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160 / 180 -
#9Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#774Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#417Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Michel Hereman“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.
Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 220 / 300 -
#397Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#731Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400 / 500 -
#29Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#338Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#428Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#698Een racewagen uit de jaren ‘20 van verzilverd brons.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en bronze argenté.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 160 / 180 -
#13“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#567Paar vazen met personages. Chinees porselein, onderaan gemerkt.
Paire de vases aux personnages. Porcelaine de Chine, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#670Een oude reiskoffer van cognackleurig leder.
Coffre de voyage ancien en cuir de couleur cognac.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#457“Een Japanse boer met zijn kind op de rug”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Paysan japonais avec son enfant sur le dos”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#677Een lot strips, bestaande uit zes albums van “Buck Danny”, twee albums van “Blake & Mortimer”, vier albums van “Arme Lampil”, zes eerste uitgaves van “Vasco”, vijf eerste uitgaven uit de reeks “Beelden uit de wereldgeschiedenis”, twee originele Franse uitgaven van Jo, Zette et Jocko en drie Franse albums van “Chick Bill”, waarvan twee eerste uitgaven. We voegen er enkele Kuifje-tijdschriften aan toe. De laatste drie Franstalig.
Lot de bandes dessinées comprenant six albums de Buck Danny, deux albums de Blake et Mortimer, quatre albums de “Arme Lampil”, six premières éditions de “Vasco”, cinq premières éditions de “Beelden uit de wereldgeschiedenis”, deux éditions originales de Jo, Zette et Jocko (Hergé, en français) et trois albums de Chick Bill (en français), dont deux premières éditions. Nous ajoutons quelques hebdomadaires de Tintin.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#444Théo Clesse“Bosrivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 200 / 250 -
#168“Boerin met koe”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Achteraan gemerkt.
“Fermière avec une vache”. Groupe en faïence polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#30Een halssnoer van natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#85Een hanger van zilver en goud met bladmotief bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een zilveren ketting. Einde XIXde eeuw.
Pendentif en or et argent en forme de feuille sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct et une chaîne en argent. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 200 / 400 -
#611“Liggende Hotei met zak en waaier”. Grote netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Hotei couché avec son sac et son éventail”. Grand netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 6,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Drie Chinese keizers van blauw en wit porselein in drie generaties. Onderaan gemerkt met stempel. Omstreeks 1900.
Trois générations d’empereurs chinois en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#541Een Iatmul-schedel. Gepatineerd en versierd met schelpjes en wrattenzwijntanden. Sepikregio, Papoea - Nieuw Guinea.
Un crâne Iatmul. Patiné et aux petites coquilles et dents de phacochère. Région de Sepik, Papouasie Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 1600 / 2000

