Similar lots by type
-
#738
“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300/1500 -
#408
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90/110 -
#417
Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#727
Een paar bronzen kandelaars in art-decostijl met vier lichtpunten gedragen door een knielende naakte vrouw.
Paire de candélabres en bronze de style art déco à quatre lumières portées par une femme nue agenouillée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 450/500 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500/1600 -
#338
Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#13
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#693Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#764
Een hexagonale hallantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en bronze et verre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/180 -
#346E. Carlier
“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280/320 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#556
Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.
Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#33
Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/240 -
#790
“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120/140 -
#731
Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 400/500 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000 -
#733
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#397
Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60/100 -
#691Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#331Lalouette
“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160/180 -
#9
Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#698
Een racewagen uit de jaren ‘20 van verzilverd brons.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en bronze argenté.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#746
Een ovale wandklok met een églomisé wijzerplaat en houten lijst. XIXe eeuw.
Pendule murale ovale. Cadran en églomisé au cadre en bois. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/60 -
#672Maurice Vallet
“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-assemblage”. Tableau peint avec différentes sortes de bois.No longer availableDim. 85 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#535
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#256Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een buste van een boerinnetje van albast in diverse kleuren. Achteraan gesigneerd.
Buste d’une paysanne en albâtre de différentes couleurs. Signature au verso.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400/600 -
#91
Een wandklok van gedreven geel koper in barokke stijl met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en cuivre repoussé de style baroque. Cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#410
Een hanger van sterling zilver en jade in de vorm van een Chinese draak en een ring van turkoois en sterling zilver.
Pendentif en argent sterling et jade en forme de dragon chinois et une bague en turquoise et argent sterling.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#249Loethizov (?)
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 99 cmEstimate: € 80/120 -
#342Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Normandisch hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme et des vaches en Normandie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#487
Twee Indische godsbeeldjes van brons.
Deux divinités indiennes en bronze.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#81Goebel
Een lot van tien figuurtjes van meerkleurig aardewerk voor een kerststalletje. Letsels en restauraties. Allen gemerkt.
Lot de dix figurines e Noël en faïence polychrome. Dégâts et restaurations.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#100Rolex Oyster Perpetual
Cosmograph Daytona. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Witte wijzerplaat en gouden bezel. In oorspronkelijke groene doos en kartonnen beschermdoos. Met garantiebewijs Y496205 - 116528, uitgereikt te Milaan in 2005. Met handleiding. Cal. 4130.
Cosmograph Daytona Automatique. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran blanc, lunette en or. Dans la boîte originale verte et la boîte de protection en carton. Preuve de garantie Y496205 - 116528, distribuée à Milan en 2005. Avec instructions. Cal. 4130.No longer availableDim. 186,24 g brutoEstimate: € 8000/10000 -
#203
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450