#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#655Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .
light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.No longer availableDim. 15.5 x 48 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#362“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
“Je n'arrive pas a m'arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Two posters from Ben.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#264Marten Van Der LooPeriod: 1880-1920“Marché aux legumes flamand”. Een ets op papier, buiten de plaat genummerd 6/20, gesigneerd “Marten van der Loo”. Herstelling scheurschade doorheen midden.
#603HutschenreutherEen beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .
A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.No longer availableDim. 35 x 33 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#122Jan Leopold Van LeemputtenEen lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.
“Blue flower still life in copper flowerpot.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 69 x 87 cmEstimate: € 100 / 120