Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Heilige Familie”. Een groep van verzilverd metaal op houten voetstuk, maar zonder stolp.

“De Heilige Familie”. Een groep van verzilverd metaal op houten voetstuk, maar zonder stolp.

”La Sainte Famille”. Un groupe en métal argenté sur un socle en bois, sans cloche.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2509180404.
Category: Verzilverd.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #404
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #394

    Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.

    Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #716
    Wiskemann

    Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er twee kopjes en twee zoutvatjes met lepeltje aan toe.

    Un service à café en trois pièces sur un plateau. Nous ajoutons deux tasses et deux salières avec une petite cuillère.
    No longer available
    Dim. 58 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #283

    Een verzilverd metalen Russische samovar. Met makersmerk ‘R67M’.

    Un samovar russe en métal argenté. Avec poinçon ‘R67M’.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #292
    Robbe & Berking

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een visbestek voor twaalf personen en een etui met bestek voor zes personen.

    Un couvert en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze convives et un étui avec des couverts pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #351

    Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met suikerpot en melkkannetje op dienblad.

    Un service à café et thé en métal argenté avec sucrier et pot à lait sur un plateau.
    No longer available
    Dim. b: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    Een paar Engelse theepotten van verzilverd metaal, waarbij één met een bloem op het deksel en de andere met een vrucht. De tweede met twee beschadigde pootjes.

    Deux théières anglaises en métal argenté, dont une avec une fleur sur le couvercle, et l’autre avec un fruit. La deuxième a deux pieds endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 12 cm
    Estimate: € 25 / 50

Other lots in this auction

  • #723
    Arita

    Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine au décor fleuri. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X

    Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.
    No longer available
    Dim. 120 x 178 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #253

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #804

    Een houten wandvitrine met één deur.

    Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #113

    Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorische figuur.

    Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule à la décoration d’une figure allégorique.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49
    Harry Elliot

    “Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #267
    Booth’s Vellum England

    Een hors d’oeuvrestel met houten onderschaal. Porselein met bloemenmotief model “Viking”. Gemerkt.

    Un service à hors d’oeuvres en porcelaine avec un sous plat en bois. Modèle “Viking”. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. L. 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #678

    Fluitspelende God Krishna van gebeeldhouwd ivoor. Op houten sokkel. India, eerste helft XXste eeuw.

    ”Dieu Krishna jouant de la flûte”. Une statue en ivoire sculptée, sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #67

    Een art nouveau siervaasje van meerkleurig porselein, versierd met een jonge vrouw en bladeren in hoogreliëf. Onderaan genummerd. Een vingertje afgebroken.

    Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de jeune femme et feuilles en haut relief. Numérotée à la base. Un petit doigt manquant.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #770

    Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.

    Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.
    No longer available
    Dim. 152 x 96 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #38

    Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de candélabres en style Adam.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #159
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More