Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.

“De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.

”La Ferme”. Fusain rehaussé. Porte la signature: Weissenbruch.
Dim. 17 x 32 cm
SKU: 2310180534.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #534
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #263

    Een kleine glazen halllantaarn versierd met bloemen.

    Une petite lanterne de vestibule en verre décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. glas l: 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #378

    Een lot verzilverd en verguld bestek, bestaande uit dessertvorkjes, koffielepeltjes, grote en kleine messen, twee serveerlepels, een pollepel, kreeftenvorkjes, een flessenopener, een spiegeltje en vier suikertangetjes, waarbij één van zilver.

    Un lot de couverts argenté et doré, comprenant des cuillères à dessert, des cuillères à café, des petits et grands couteaux, deux couverts de service, une louche, des fourchettes à homard, un ouvre-bouteille, un miroir et quatre pinces à sucre dont une en argent.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #247

    Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.

    Un lustre de vestibule en laiton et coupe en verre.
    No longer available
    Dim. l: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374
    Félicien Rops

    “La Médecine”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat en draagt een monogram in rood potlood.

    ”La Médecine”. Une lithographie. Porte un monogramme en crayon rouge dans la planche.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.

    Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #490

    Een lot van vijf borden van Imariporselein.

    Un lot de cinq assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #566
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #301
    Meinel & Herold

    Een oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.

    Une ancienne mandoline avec une décoration au moulin. Petit dégât au dessus. Cordes à changer.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #422
    Louis Belen

    “Visser aan kade”. Olieverf op hout.

    ”Pêcheur au quai”. Huile sur bois.
    No longer available
    Dim. 18 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #157

    Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #774

    Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.

    Une théière en porcelaine monochrome blanche en forme de petit chat.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #665

    Een halllantaarn van van paars glas in messing.

    Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More