#263Een kleine glazen halllantaarn versierd met bloemen.
#378Een lot verzilverd en verguld bestek, bestaande uit dessertvorkjes, koffielepeltjes, grote en kleine messen, twee serveerlepels, een pollepel, kreeftenvorkjes, een flessenopener, een spiegeltje en vier suikertangetjes, waarbij één van zilver.
Un lot de couverts argenté et doré, comprenant des cuillères à dessert, des cuillères à café, des petits et grands couteaux, deux couverts de service, une louche, des fourchettes à homard, un ouvre-bouteille, un miroir et quatre pinces à sucre dont une en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#247Een hallluchter van messing met centrale glazen coupe.
#374Félicien Rops“La Médecine”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat en draagt een monogram in rood potlood.
”La Médecine”. Une lithographie. Porte un monogramme en crayon rouge dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een lot van vijf borden van Imariporselein.
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#422Louis Belen“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
#157Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#774Een theepot van monochroom wit porselein in de vorm van een poesje.
#665Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50