#301Meinel & HeroldEen oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
#112George II GrahamPeriod: 1881 - 1949“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#207“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
#524“Populieren”. Gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#338Een antiek rapier en een sabel.
#447Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#333Sheffield CutleryEen ménagère met een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, inclusief visbestek en serveerbestek.
Une ménagère avec couverts en métal argenté pour douze convives, service à poisson et couverts de service inclus.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#482Victor Van BerckelaerPeriod: 1913 - 1975“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#132Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120 / 180