Other lots in this auction
-
#769Een lot flesjes van Delfts porselein in de vorm van huisjes, gevuld met jenever van Bols. Uitgegeven door KLM Business Class. 37 stuks, enkelen leeg.
Un lot de flacons en porcelaine de Delft, en forme de maisons, contenant du genièvre de Bols. Par KLM Business Class. 37 pièces, quelques uns vidés.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752Een oud metalen wandplaatje met opschrift “Lloyd Belge - Anvers”. Omstreeks 1950.
Une plaquette murale ancienne avec l’écriture “Lloyd Belge - Anvers”. Vers 1950.No longer availableDim. 20 x 28,5 cmEstimate: € 26 / 30 -
#222“Ovaal damesportret.” Pastel op papier. Vroeg XIXde eeuw.
”Portrait de dame ovale”. Pastel sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#138Een lot Londens tafelgerei - waaronder een driedelige parfum set. Gemerkt.
Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#41Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#384Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
Un lot de sept pots à pharmacie en verre brun, tailles différentes.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#722WedgwoodTerrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, hangers bezet met madonna’s, manchetknopen een dameshorloge clipper. E.A.
Un lot de bijoux fantaisie comprenant des chaînes, pendentifs, boutons de manchettes et une montre dame ‘clipper’, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#679Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#166Een eikenhouten buffetkast met opzet, gedragen door twee gebeeldhouwde figuren. In het opzet een spiegel tussen twee wielen en bovenaan een galerijtje. Onderaan twee deuren en twee laden en een marmeren blad.
Un buffet à deux corps, portés par deux figures sculptées. Sur la partie supérieure se trouve un miroir entre deux roues et une petite galerie. Le dessous à deux portes et deux tiroirs, et une tablette en marbre.No longer availableDim. 190 x 126 cmEstimate: € 100 / 180

