Other lots in this auction
-
#633Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20 / 30 -
#744Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455SchmidEen pendule in de stijl van Neuchatel.
Une pendule, style Neuchatel.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#665Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Kaststel van polychroom Delfts aardewerk bestaande uit drie dekselvazen en twee hoorns. Gemerkt van De Klauw. Recent werk.
Une garniture en faïence polychrome de Delft comprenant trois vases à couvercle et deux cornes? Portent la marque: De Klauw. Travail récent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#382Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.
Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#15Een parelsnoer met zilveren slot 925 ‰ en twee zilveren kettingen 835 ‰ en één ervan met hanger bezet met één diamant oude slijp.
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#416Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Een jardinière van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hoofden in reliëf.
Une jardinière en faïence polychrome décorée de têtes en relief.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45AfrikaTwee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#307Mont St. Michel.Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 180

