Other lots in this auction
-
#507Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#469Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.
”Profil de femme”. Un haut-relief en plâtre à patine dorée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#369Boch KeraluxEen vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cm; b: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#35Een lange halssnoer van tijgeroog met vergulde tussenstukken en slot.
Un long collier en oeil de tigre, à fermoir et entre-pièces en argent.No longer availableDim. l: 43 cm180Estimate: € 160 / 200 -
#513Een koro in Samson-porselein met Compagnie-des-Indes-decor. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de buikrand.
Un koro en porcelaine Samson - Compagnie-des-Indes décor. Marque sous la base. Réparation à la panse.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#317Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 150 -
#184Remy Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1971.
”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée et datée 1971.No longer availableDim. 101 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Een serie van twaalf schotels van verzilverd messing. Allen in stofhoezen. Italië.
Une série de douze plats en laiton argenté. Tous dans des sacs anti-poussières. Italie.No longer availableDim. ø: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144Raphaël LagyePeriod: 1862-1952“Kinderen op de boulevard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Enfants sur le boulevard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 220 -
#181Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#176Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Une paire de petites tables en bois laqué noir à un tiroir et marqueterie style Boulle.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 250 / 300 -
#711Een dog van massief messing.
Un dogue en laiton massif.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60

