Other lots in this auction
-
#544“Dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt een atelierstempel: Israels.
”Fête dansante”. Huile sur panneau. Porte un cachet d’atelier: Israels.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 300 / 350 -
#521Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#517Een verzilverd metalen koffie-en theestel: koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een dito dienblad aan toe.
Un service à café et thé en métal argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Nous ajoutons un plateau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#137“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#133Een gobelin met vogels in een bosrijk decor. XVIIe eeuw. Zonder boorden.
Tapisserie représentant un paon et autres oiseaux dans une verdure. XVIIe siècle. Sans bordures.No longer availableDim. 252 x 510 cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Een Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Une carpette orientale en coton.No longer availableDim. 195 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Sheffield CutleryEen ménagère met een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, inclusief visbestek en serveerbestek.
Une ménagère avec couverts en métal argenté pour douze convives, service à poisson et couverts de service inclus.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#56Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#538Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.
Un petit vase bouteille en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de plantes. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60

