#708Een vaas van Muranoglas in verschillende kleuren en met bloemen.
#755Een lot speelgoed bestaande uit twee gietijzeren kacheltjes met toebehoren en blikken speelgoed bestaande uit een locomotief en 4 wagons met sporen (verroest), twee speelgoedpistooltjes (KB Paris) en een muzikale draaimolen.
Un lot de jouets comprenant deux petits réchauds en fonte avec accessoires et des jouets en fer blanc comprenant une locomotive et quatre wagons ainsi que des rails (rouillés), deux pistolets de jeu (KB Paris) et un manège musical.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#298LongchampEen zwart-lederen handtas met stofzak.
#157Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#569“Dames in een interieur”. Olieverf op doek.
”Dames dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#281Hornu.Een handboog voor het schieten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlen aan toe.
Un arc de tir pour papegai debout. +- 1940. Construction en six lattes. Nous ajoutons un étui à flèches avec flèches.No longer availableDim. l: 200 cmEstimate: € 50 / 80 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale saffier van ± 1,57 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un saphir central de ± 1,57 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#178Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Originele stalen bladen.
#575Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
#306Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200