Similar lots by type
-
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#562Carol Colette‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.
'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed. -
#489“Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Two heads". Engraving. Signed outside the plate. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
-
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
Other lots in this auction
-
#33Een paar glazen art-deco vazen met goudkleurig decor, met een beetje schilferschade aan de rand van 1 vaas.
A pair of art-deco glass vases with gold-colored decoration, with minor flaking damage to the rim of one vase. -
#229Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#108Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#328Een kortzwaard van Chinese oorsprong, benen handvat en metalen lemmet, schede in kunsthars en koper. Gedecoreerd met draken.
A short sword of Chinese origin, with a bone handle and metal blade, sheath in synthetic resin and copper. Decorated with dragons. -
#317Een verzilverd Chinees vaasje met een decor in hoogreliëf, onderaan gemerkt.
A silver-plated Chinese vase with a high-relief decoration, marked at the bottom. -
#597Een kleine vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet gemerkt.
A small vase of VSL crystal. Colored blue in the mass. Not marked. -
#122Joseph François Belin“V’la le Plaisir”. Bronzen beeld met bruin patina van een jonge werkvrouw met een koker met windroos over de schouder. Gesigneerd.
"V’la le Plaisir". Bronze sculpture with brown patina of a young female worker with a quiver of arrows over her shoulder. Signed. -
#70Een paar geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and rubies totaling approximately 0.60 ct. -
#325Een set van twee houten appliques van “House of Porters”, witgekalkt in de vorm van fakkels.
A set of two wooden appliques by "House of Porters", whitewashed in the shape of torches.

