Similar lots by type
-
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs.
Other lots in this auction
-
#550
Tien langspeelplaten. *Miriam Makeba, “The World of..” (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (sletige hoes). “Forbidden Games” (RCA INTS 1436), Duitsland 1973. *Ernie Watts Quartet, “Planet Love” (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, “Third Stream” (Atlantic 940 044 Sereo), Frankrijk 1970. “On Tour” (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? “Star Collection” (Midi 20 014 Stereo), Duitsland. * Dizzy Gillespie, “Something old, something new” (Mercury 6336 304 Stereo), Nederland(..)
Ten long-playing records. *Miriam Makeba, "The World of.." (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (worn sleeve). "Forbidden Games" (RCA INTS 1436), Germany 1973. *Ernie Watts Quartet, "Planet Love" (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, "Third Stream" (Atlantic 940 044 Stereo), France 1970. "On Tour" (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? "Star Collection" (Midi 20 014 Stereo), Germany. *Dizzy Gillespie, "Something old, something new" (Mercury 6336 304 Stereo), Netherlands 1(..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#114
“Voetwassing”. Een geschilderd icoon voorstellend Jezus met zijn apostelen. Naar de oudheid. Centraal 2 krassen.
"Foot washing." A painted icon depicting Jesus with his apostles. Antique. Central 2 scratches. -
#132Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#372
Een zandstenen tuinvaas.
A sandstone garden vase. -
#426
Een drankenvitrine met geslepen ster in de centrale deur. Afneembaar dienblad. Eerste helft 20ste eeuw.
A drinks cabinet with a cut star on the central door. Removable tray. First half of the 20th century. -
#339
Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.
A polyester statue of a butler, missing his tray. -
#600
Veertien langspeelplaten. Abba, “Greatest Hits Vol. 2”. Amanda Lear, “Sweet Revenge”. Carly Simon, “Come Upstairs”. Chi Coltrane, “Let it Ride”. Enya, “Watermark”. Jerry Lee Lewis, “Greatest Vol 2” (U.K. 1962). Mano Negra, “Puta’s Fever”. The Nits, “Kilo”, “Omsk”. Paolo Conte, “The Best of”. Cliff Richard & The Shadows, “Me and my Shadows” (U.K. 1960). The Shadows, “Titelloos” (U.K. 1961). Vaya Con Dios, “Titelloos”. XTC, “GO+”.
Fourteen long-playing records. Abba, "Greatest Hits Vol. 2". Amanda Lear, "Sweet Revenge". Carly Simon, "Come Upstairs". Chi Coltrane, "Let it Ride". Enya, "Watermark". Jerry Lee Lewis, "Greatest Vol 2" (U.K. 1962). Mano Negra, "Puta's Fever". The Nits, "Kilo", "Omsk". Paolo Conte, "The Best of". Cliff Richard & The Shadows, "Me and my Shadows" (U.K. 1960). The Shadows, "Untitled" (U.K. 1961). Vaya Con Dios, "Untitled". XTC, "GO+".Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#136Jitona SobeslavPeriod: 1960
Een set van 2 gefineerd houten, mid-century design commodes. Modulair systeem. 1 met barkast en 1 lade. 1 met 4 deuren en 1 lade. Door Jitona Sobeslav, medio 1960. Verso labels.
A set of 2 veneered wooden, mid-century design chests of drawers. Modular system. 1 with a bar cabinet and 1 drawer. 1 with 4 doors and 1 drawer. By Jitona Sobeslav, circa 1960. Verso labels. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde koffer. Aan beide kanten is er een deurtje. 19e eeuws.
A solid oak carved trunk. A small door is incorporated on both sides. 19th century. -
#47
Een massief gesculpteerd eikenhouten beeld van Christus met het Heilig Hart. Gesigneerd N. Gorus. Heeft enkele barsten en een herstelling aan de linker knie, alsook een pink en een wijsvinger missend.
A solid sculpted oak statue of Christ with the Sacred Heart. Signed N. Gorus. Has some cracks and a repair on the left knee, as well as a missing pinky and index finger. -
#561Carmen
Een lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.
A lot of silver-plated cutlery in drawers. 207 pieces, marked Carmen.Place a bid ›Estimate: € 200/300 -
#509Edmond Verstraeten
“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.