Other lots in this auction
-
#62
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Einde XVIIIde eeuw. Rond in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Roland.
Un portrait miniature représentant une jeune femme. Fin XVIIIème siècle. De forme ronde dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 13,5 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#74Victor Hulot
“Storm op zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tempête en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#253
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 120/160 -
#739Vincennes, France
twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.
Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#773
Een driedelig klokstel van roze marmer. Art deco periode.
Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rose. Période Art - Déco.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#448
Musicerende Bodhisatva van verguld brons. Thailand.
Un Bodhissatva musical en bronze doré. Thailande.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 120/200 -
#560
“Slangenbezweerder”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Charmeur de serpents”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#617
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en de deksels getooid met een tempelleeuw.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise aux décors bleu sur blanc de pivoines et oiseaux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/260 -
#473
Een tazza van Imariporselein met messingen monturen en voet, versierd met leeuwenkoppen.
Un tazza en porcelaine Imari à montures en laiton et pied au décor de têtes de lions.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#120
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 1550/1650 -
#223
Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120/140