Similar lots by type
-
#593
Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#6
Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.
Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#103Emile Lascaris
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#458
Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.
Une paire de plats rectangulaires en faïence aux motifs de Corneille.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#491
Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.
Un grand vase à col en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/100 -
#581
Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.
Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120/140 -
#36
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.
Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.No longer availableDim. h: 53 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#621
“Koppeltje ganzenhoedsters”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Couple d'éleveurs d'oies. Un grand groupe de poterie italienne multicolore.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 50/80 -
#91
Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.
Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.No longer availableDim. 70 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#588
Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
Une paire de chiens Pho en poterie chinoise avec glaçure multicolore.No longer availableDim. h: 13 & 12 cmEstimate: € 60/80 -
#642
Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.
Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#138
Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.
Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#657May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016
“Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.
Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 30/40 -
#343
Een lot van vier verschillende bierpullen.
Un lot de quatre chopes à bière différentes.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 10/20 -
#437
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk.
Un vase à couvercle en poterie de Satsuma.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/50 -
#28
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#228
Een paar gegoten betonnen muurconsoletjes in de vorm van druiventrossen.
Paire de consoles en béton moulé en forme de grappes de raisins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#551
Een paar Alpenzichtjes, pen op papier. Dragen een handtekening.
Une paire de vues alpines, Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 80/120 -
#403Val St. Lambert
Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#567
“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180/240 -
#480Goebel, Germany
“Gesucht, gefunden”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Onderaan gemerkt.
“Gesucht, gefunden”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Hummelclub 2000-2001. No.2025/A Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#165
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de rubis d'un poids combiné de 0,28 ct.No longer availableDim. 0,77 gEstimate: € 200/250 -
#268
Twee tinnen schotels, waarbij één Brugse uit de XVIIIe eeuw en één met een gegraveerde voorstelling van Henri IV.
Deux plats en étain, un de Bruges du XVIIIe siècle et un avec une représentation gravée d'Henri IV.No longer availableDim. Ø: 38 & 41 cmEstimate: € 120/140 -
#171
Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.
Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 850/1000 -
#560Goebel, Germany
“Engel mit flöte”. Een groepje van meerkleurig biscuit.. Onderaan gemerkt. No.42 057 30.
“Engel mit flöte”. Un groupe en biscuit multicolore. Marqué en bas. No.42 057 30.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#113
Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met bronsbeslag. Enige slijtage.
Une pendule de cheminée à colonnes en poirier laqué noir avec garnitures en bronze. Quelques usures.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#643
Een lot van elf boeken met betrekking tot antiek, waaronder Elseviers Grote Antiek encyclopedie
Un lot de onze livres sur les antiquités, dont Elsevier's Grote Antiek Encyclopedie.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#140
Een 18 K geelgouden hanger met in de vorm van een bij.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme d'abeille.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 180/250