#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#145Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#79Een oude apothekersweegschaal.
An old pharmacist's scale. -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#106Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.
A large vase in cut crystal. Colorless. -
#200Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst. Engeland, XIXde eeuw.
Rectangular mirror with mahogany frame. England, 19th century. -
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75.