Similar lots by type
-
#1038
Een lot van vier boeken: - Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.
Un lot de quatre livres:- Antiek encyclopedie.- Collecting Oriental antiques- Historical relics, unearthed in New China- Hollandse schilders in de gouden eeuw.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#991
Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.
Un lot de sept livres portant sur les tapis muraux.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#224
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#138
“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#288
“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#222
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#951
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#948
Een lot boeken over verschillende onderwerpen. Een aantal XVIIIe eeuwse woordenboeken Frans-Nederlands en Nederlands-fFans. Enkele XIXe eeuwse christeijke werken waaronder een geïllustreerde bijbel door de Rev. John Brown. Enkele XIXe eeuwse litteraire werken waaronder een Vlaamse versie in 8 delen van ‘De Graaf van Monte-Christo’ etc...
Un lot de livres divers. Quelques dictionnaires français-néerlandais du XVIIIième siècle. Quelques oeuvres Chrétiens du XIXième siècle dont une bible illustrée par Rev. John Brown. Quelques oeuvres littéraires dont une version en néerlandais du “Comte de Monte-Christo” du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#764
“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.No longer availableEstimate: € 24/30 -
#1094
Een groot lot boeken, bestaande uit verscheidene delen van Larousse, de Franstalige uitgave van de Kroniek van België, La Belgique illustrée, enz.
Grand lot de livres comprenant plusieurs volumes de Larousse, l’édition française du Chronique de Belgique, La Belgique Illustrée etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#961
Een partij boeken met diverse onderwerpen. Vijf delen van Librairie Larousse, 1915 - 1925; Vier gebonden jaargangen van ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 en 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, enkele losse uitgaven van l’Illustration, etc...
Un lot de livres divers. Cinq parties du Librairie Larousse, 1915 - 1925; quatre années reliés de ‘ L’illustration’: 1846, 18471849 et 1856; ‘ Annales du cercle artistique, littéraire et scientifique d’Anvers’, 1/10/1868 - 31/12/1869, etc...No longer availableEstimate: € 50/80 -
#967
“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
”Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.No longer availableEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#703The Franklin Mint
“De heerser van de Afrikaanse vlakte” & “Ten aanval”. Een olifant en een panter van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
”Le souverain des plaines africaines.” et “ A l’attaque.” Un éléphant et un tigre en biscuit polychrome. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 25/40 -
#565
Een kaptafel van mahoniehout met een spiegel en een lade in de gordel. Regencystijl.
Coiffeuse en acajou avec miroir et ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Regency.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 150/250 -
#757Limoges, France
Een aperitiefschaal van meerkleurig porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt.
Un plateau apéritif en porcelaine polychrome et détails argentés. Marque en dessous.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#1101
Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#582Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#667
Twee Chinese wijzen van gesculpteerd been.
Deux sages chinois en os sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en met saffier, smaragd en robijn met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et de saphir, émeraude et rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 250/300 -
#825
Een niervormig bankje en een bijzettafeltje van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, waarbij het eerste gevlochten en het tweede met een grijs marmeren blad. Omstreeks 1900.
Petit banc rognon et une table d’appoint en bois patiné blanc de style Louis XVI, dont le premier canné et le deuxième à tablette en marbre gris. Vers 1900.No longer availableDim. b: 86 x h: 72 cmEstimate: € 60/80 -
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.No longer availableDim. 82 x 54 cmEstimate: € 300/400 -
#1089
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200/240 -
#1076
Art deco bijzettafeltje, ovaal met tussenblad.
Une petite table, Art Déco. Ovale et avec tablette réglable.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#197
Een Lodewijk XVI pendule van vuurverguld brons en wit marmer. Het uurwerk gedragen door twee engeltjes op rammen en bovenaan getooid met een drinkend naakt.
Pendule Louis XVI en bronze doré au feu et marbre blanc. Mouvement porté par deux angelots sur des béliers. Surmontée d’un nu buvant.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 3500/3800