Similar lots by type
-
#6
Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.
Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 20/25 -
#11
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaasje, twee kruikjes en drie vaasjes. Voornamelijk Delft.
Lot de faïence bleue et blanche dont une potiche, deux cruches et trois vases. Plupart Delft.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/25 -
#37
Een lot van drie kaasbordjes met verpakkingsdecors van kaasmerken in het plat.
Lot de trois assiettes à fromage à décor de marques de fromage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#45
Vier kleine vaasjes van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre petits vases en faïence de Gouda. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 30/35 -
#110
“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#31
Een paar Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk. Eén met kleine beschadiging aan de tuit.
Paire de cruches allemandes en faïence polychrome. Un petit accident à l’un des becs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#49
Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30/50 -
#65
Een schotel van Satsuma-aardewerk met een handgeschilderd decor van een pauw.
Plat en faïence de Satsuma à décor d’un paon peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 20/25 -
#41
Een tabakspot van terracotta met een reliëfdecor.
Pot à tabac en terre cuite à décor en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#63
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee kleine vaasjes, twee koro’s, een juwelendoosje en een lampvoetje in de vorm van een olifant.We voegen er drie eierdopjes aan toe.
Lot de faÏence de Satsuma comprenant deux petits vases, deux koro, une boîte à bijoux, un pied de lampe en forme d’éléphant. Nous ajoutons trois coquetiers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#53
Een lot aardewerk, bestaande uit twee schenkkannen, een kruik en een vaas. De beige schenkkan met barst.
Lot de faïences comprenant deux verseuses, une cruche et un vase. Une verseuse accidentée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#33
Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#34
Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15/25 -
#32Boch La Louvière
Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#55
Een gedeeltelijk kaststel van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, bestaande uit een coupe en een vaas, versierd met een bloemenmotief.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau, comprenant une coupe et un vase décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#122
Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20/25 -
#5
Een driedelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas (zonder deksel) en twee kraagvazen, versierd met landschapsdecors.
Garniture trois pièces en faïence bleue et blanche de Delft comprenant un vase couvert (couvercle manque) et deux cornets décorés de paysages.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#107
Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#64
Een lot aardewerk met crackelédecor, bestaande uit een paar vaasjes met oren en een afwijkend kleiner vaasje.
Lot de faïences craquelées dont une paire de vases aux anses et un autre plus petit.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 27 & 22 cmEstimate: € 30/35 -
#54
Een buikvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Gaaf.
Vase pansu en faïence polychrome à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#30
Een lot van vier verschillende Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 40/60 -
#14Koninklijke Goedewagen
Een serie van vier borden van meerkleurig aardewerk met spreuken over de seizoenen. We voegen er een bord met een blauw op wit bloemendecor aan toe. Allen gemerkt.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome aux textes sur les saisons. Nous ajoutons une assiette en bleu et blanc aux fleurs. Avec marques.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20/30 -
#52
Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#142
Een kleine openklapbare scribaan met opbergvakje voor inkt en pennen. Versierd met simpel koperbeslag. Begin XXe eeuw. Op te frissen.
Petit scriban à abattant et à compartiment pour plumes et encre. Décor en cuivre. Début du XXe siècle. A nettoyer.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 30 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#10
Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/30 -
#153
Drie verschillende siervazen van porselein met meerkleurige en vergulde bloemendecors. Beieren en Parijs.
Trois vases différents en porcelaine à décor polychrome et doré de fleurs. Bavière et Paris.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 34 cmEstimate: € 25/35 -
#4
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Estimate: € 30/40 -
#136
Een siervaasje van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een Chinese figuren tussen bloemen. De fries versierd met twee hoofden. Deksel ontbreekt. Omstreeks 1900.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor peint à la main aux personnages chinois entourés de fleurs. Frise décorée de deux têtes. Sans couvercle. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#174
Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/100 -
#48Longwy
Een souvenirschotel van meerkleurig porselein met zichten op Luxemburg. Achteraan gemerkt.
Plat de souvenir en porcelaine polychrome aux vues de Luxembourg. Marque au verso.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25/30 -
#84
“Kinderen op een waterbuffel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
“Enfant et buffle”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#103
Een lot glaswerk, bestaande uit zes verschillende vazen, een kleine drageoir zonder deksel en een kandelaar.
Lot de verrerie comprenant et six vases différents, un petit drageoir sans couvercle et un bougeoir.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 45 cmEstimate: € 25/35 -
#163
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een kan, een theepot, een chocoladekan, twee kandelaars, een bloemenvaasje en een voet voor een presenteerschaal. We voegen er een tinnen staandertje aan toe.
Lot de métal argenté comprenant une verseuse, une théière, une chocolatière, deux candélabres, un vase et une base de présentoir. Nous ajoutons un support en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/40 -
#86
Een lot porselein, bestaande uit twee asbakken, resp. met een hondje en een gans, een groepje van een vogeltje bij een nest (kleine beschadiging) en een beeldje van een eend. De laatste twee resp. gemerkt van Sitzendorf en van LLadro.
Lot de porcelaines comprenant deux cendriers respectivement avec un chien et une oie, un groupe avec un oiseau sur son nid (petit accident) et une statuette d’un canard. Ce deux derniers par Sitzendorf et Lladro respectivement.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 30/50 -
#69
Een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de quatre enfants jouant.No longer availableOnline onlyDim. b: 24 cmEstimate: € 25/35