Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Kathedraal van Bourges”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
Jules De Bruycker

“De Kathedraal van Bourges”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

“La Cathédrale de Bourges”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
Dim. 50 x 55 cm
SKU: 2909150549.
Category: Grafiek.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #549
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by De Bruycker

  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #529
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More