Other lots by Luyckx
Other lots in this auction
-
#103Limousin
“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
“Hunting scene with antelopes.” Statue of zamak on a green and white marble base.No longer availableDim. 36, 5 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#532
Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150/300 -
#237
Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
A white and red marble vide-poche with two small bronze elephants.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/50 -
#449Dees De Bruyn
“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#422
Een lot van vijf losse aquarellen en gewassen pentekeningen op papier. Allen gesigneerd.
A lot of five separate watercolours and washed pen drawings on paper. All signed.No longer availableDim. 20 x 32 - 50 x 35 cmEstimate: € 75/100 -
#214W.O. Johann
“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mediterranean landscape". painting signed WO Johann.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#33Willy Vandersteen
Suske en Wiske. Rode reeks. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, zeer goede staat, middenbladen los, naamstempel), “De Witte Uil” (Ed. ?, omslag los, achterflap manco, naamstempel),”Lambiorix” (Ed. ?, omslag manco, naamstempel, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, goede staat, rug deels open, blok los, naamstempel), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, goede staat, sletige ru(..)
Suske en Wiske. Red series. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, very good state, block loose, name stamp), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, very good state, middle pages loose, name stamp), “De Witte Uil” (Ed. ?, cover loose, back missing, name stamp),”Lambiorix” (Ed. ?,cover missing, name stamp, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, good condition, back partly open, block loose, name stamp), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, very good condition, block loose name stamp), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, good condition, (..)No longer availableEstimate: € 120/160 -
#370
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.26 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 380/450 -
#57Hergé
Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Bleu”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Lotus Blue”. hard cover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60/65 -
#407
Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.
A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#698
Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#266
Een houten Lodewijk XV stijl marqueterie schrijftafeltje met uitschuifbaar blad, kunstbronzen elementen en bloemdetails in het decor.
A small writing table with veneer and marquetry. Louis XV styleNo longer availableDim. 72 x 84 x 47cmEstimate: € 150/200