#332Coquet
“Hoevezicht.” Olieverf op paneel.
"Vue de la ferme." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#132
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#205F. Van Baden
“Adelaar” & “Paardenhoofd”. Twee houten sculpturen. Zonder signatuur.
#508
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
#59Péjé
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Eichwald, Oostenrijk
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken sierjardinière in de vorm van een slee. Gemerkt onderaan.
Jardinière d'ornement en faïence émaillée multicolore en forme de traîneau. Marqué en bas.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 50 / 70 -
#237
“Vichy source de beauté”. Een reclame tafellamp van wit gepatineerd plaaster.
#402
“Zeehond”. Een bronzen beeldje.
#202Paul Permeke
“Dorpszicht met paardenkar.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur le village avec charrette à cheval." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#574Van Lens
“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449
“Juin à Chales (Stavelot)”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
«Juin à Chales (Stavelot)». Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21,5 x 32 cmEstimate: € 50 / 80