#89A. Ingelbrecht
“Stilleven met waterhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux poules d'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#191
Een rechthoekige houten spiegel.
A rectangular wooden mirror.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 72 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117Everaerts
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#115
“Chinees landschap”. Een in reliëf aangebracht olieverfschilderijtje op board.
#196
Vijf lijsten met diverse afbeeldingen.
#81G. Hauman
"Le cirque". Huile sur toile". Signée et datée 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 102 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#53
#185Jean Pellen
“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Composition" Acrylique. Signé et daté 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 80x60 cmEstimate: € 45 / 55 -
#194
Een ovale spiegel van ijzer versierd met acantusbladen rondom.
#134
“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120
Portrait de la comtesse de Maupas, dame d'honneur de la princesse Elisabeth. Pastels sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 50 x 44 cmEstimate: € 100 / 120