Similar lots by type
-
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#522“Schilder in zijn atelier”. Olieverf op paneel. met handtekening ‘Vogels’ op de verso.
Peintre dans son atelier. Huile sur panneau. Signature 'Vogels' au verso.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#194Paul MesselyPeriod: °1927“Bloemen en kruiken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs et pichets. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 320 / 380 -
#482“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#174“Mannen aan een muur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Hommes sur un mur. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Jan De BelderPeriod: °1953“Interieur van de Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de l’Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#567“Hoofden”. Een abstract werk, olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Têtes. Oeuvre abstraite, huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#189J. Hissing“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179“Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.
Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154Jan De BelderPeriod: °1953“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#492“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250 / 300 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#562Jef Vaes“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#144“De drinkebroer”. Olieverf op paneel van een kastdeurtje. Vlaamse school, XIXe eeuw.
Le frère buveur. Huile sur panneau d'une porte de placard. Ecole flamande, XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 42 cm (geheel)Estimate: € 160 / 180 -
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Michel D’Hulst“Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 67 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Een paar landschapjes uit de buurt van Charleroi. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900. Eén paneeltje met kleine barst.
Paire de paysages près de Charleroi. Huile sur panneau. Vers 1900. Un panneau avec petite fissure.No longer availableDim. 19 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600 / 800 -
#229“Bloeiende fruitbomen aan een schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Arbres fruitiers en fleurs devant une grange. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#453“Madonna met kind”. Een Aziatische katholieke scène van jade en pietra dura, inglegd in hardhout.
Vierge à l’Enfant. Une scène catholique asiatique de jade et de pietra dura, incrustée de bois dur.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#577Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#667“Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.
“Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#459“Landschappen”. Een paar Japanse houtsneden, gekleurd. Enige slijtage.
Paysages. Une paire de gravures sur bois japonaises, teintées. Quelques usures.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#14Felix TimmermansTwee kleine kleurenlitho’s. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux petites lithographies en couleurs. Monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 19 x 16,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#657May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016“Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.
Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#535Goebel, Germany“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
Junge mit Regenschirm. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No.152A.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#483Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 90 -
#152C. Mendelson“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#267Een antieke infanteriesabel.
Un sabre d'infanterie antique.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111A. ThornburnEen grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
Une grande et une petite tête d'aigle sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. h: 32 en 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#426Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 140 x 70 & 138 x 79 cmEstimate: € 60 / 80

