Other lots in this auction
-
#269Een vergulde houten spiegel in barokke stijl.
Un miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 80 x 46 cmEstimate: € 90 / 120 -
#280Drie verschillende munten waaronder: Arabië, Bostra, Filips II Caesar 244-216. Brons 245/246. 6,13 g. Fenicië, Dora. Trajan 98-117. Brons. BMC 32. 12,94 g. Judea, eerste opstand tegen Rome 66-70. Brons 69, Jerusalem. AJC 30. 5,85 g.
Trois pièces différentes dont: Arabie, Bostra, Philipe II César 244-216. Bronze 245/246. 6,13 g. Phénicie, Dora. Trajan 98-117. Bronze. BMC 32. 12,94 g. Judée, Première révolte contre Rome 66-70. Bronze 69, Jérusalem. AJC 30. 5,85 g.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#690Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
Un grand chandelier décoratif en faïence belge émaillée multicolore avec un blason dans le décor. Marqué. Défauts de cuisson dans la poignée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#490“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#67Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.
Un backgammon avec des disques en bois tourné et des dés en os.No longer availableDim. 12 x 46 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#112R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Nao by Lladro, Valencia“Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#636Een notenhouten violontafel met gesculpteerde en opengewerkte versieringen in Lodewijk XV-stijl.
Une table de violon en noyer à décor sculpté et ajouré de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#591Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
Deux plats différents en porcelaine Imari à aile lobée.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.
Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.No longer availableDim. L. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 200 cmEstimate: € 200 / 270

