Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Klokkengieters”. Gravure.

“De Klokkengieters”. Gravure.

Les fondeurs de cloches . Gravure.
Dim. 48 x 60 cm
SKU: 1512200044.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #44
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #25
    De Greef Swiss

    Een dameshorloge met roestvrijstalen polsband.

    Une montre pour femme avec bracelet en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #547
    Capodimonte

    Een paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.

    Une paire de serre-livres en biscuit polychrome partiellement doré avec des images de Cléopâtre et Toutankhamon d'après un dessin d'Eduardo Tasca. Edition numérotée limitée.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #127

    Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.

    Pendule Art Déco Westminster en bois de placage clair. Complet avec clé.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #662

    Twee verschillende rieten manden waarvan één met lederen handvat.

    Deux paniers en osier différents, un avec une anse en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 42 & 48 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #238

    “Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.

    Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #574
    Nadine Van Lierde

    “Een aap komt uit de mouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.

    Un singe sort de la manche . Huile sur toile. Signé et daté ‘69.
    No longer available
    Dim. 100 x 97 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    Sterling zilveren schotel met illustratie van Bernard Buffet. Gemerkt.

    Plateau en argent sterling avec illustration de Bernard Buffet. Marqué.
    No longer available
    Dim. 217 g
    Estimate: € 240 / 260
  • #627

    Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.

    Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #236

    Een salontafel met ovaal glazen blad, gedragen door bronzen halfnaakte vrouwen op een schelp.

    Une table basse avec un plateau en verre ovale porté par des femmes en bronze à moitié nues sur une coquille.
    No longer available
    Dim. 115 x 70 (blad)
    Estimate: € 200 / 240
  • #262
    Leon Abry
    Period: 1857 - 1905

    “Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue parc . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #406

    Een mechanisch geweven wandtapijt met een romantiserend landschap in het decor.

    Une tapisserie tissée mécaniquement avec un paysage romantique dans le décor.
    No longer available
    Dim. 128 x 214 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #429
    Denis Dolphyn
    Period: 1902 - 1992

    “Landschap met populieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage aux peupliers . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More