Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Klokkengieters”. Gravure.

“De Klokkengieters”. Gravure.

Les fondeurs de cloches . Gravure.
Dim. 48 x 60 cm
SKU: 9903210336.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #336
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #106

    Een Georgian commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden.

    Une commode géorgienne à façade incurvée avec deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm x B. 101 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #617

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #61

    Een Chinese viool met strijkstook in koffer.

    Un violon chinois avec un archet dans son coffre
    No longer available
    Dim. l:75 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #402

    “Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.

    Tapis volant . Une reproduction d'après une œuvre de Panamarenko.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #184

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Verguld brons en met vier verwerkte nijlpaardtanden. Omstreeks 1900.

    Ensemble de cheminée en trois pièces, composé d'une pendule et de deux chandeliers. Bronze doré et quatre dents d'hippopotame sculptées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 57 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #682

    Een lot van drie paar Brusselse hoornvazen. XIXe eeuw. Beschadigingen en restauraties. We voegen er een biscuit groepje met engeltje aan toe.

    Lot de trois paires de vases en corne de Bruxelles. XIXème siècle. Dégâts et restaurations. Nous ajoutons un groupe de biscuits avec ange.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 - 29,5 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #441

    “Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.

    Trois pères d’église . Icône de voyage en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 12 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #684

    Een gevarieerd lot inktpotjes van glas en kristal, waarbij één gemonteerd op een schelp.

    Un lot varié d'encriers en verre et en cristal, dont un monté sur une coquille.
    No longer available
    Dim. h: 4,5 - 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #186

    Een tweeledige vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en twee beglaasde deuren bovenaan.

    Vitrine à deux corps de style hollandais, le bas à trois tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 236 x 200 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #69

    “Mediterraan kuststadje”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd ‘WK’.

    Ville côtière méditerranéenne . Aquarelle sur papier. Monogrammé WK.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst met ingelegd citroenhouten biesje.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou avec des garnitures en citronnier incrustées.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #323

    Een lot van vier catalogi van tentoonstellingen over kunst in de Nieuwe Wereld.

    Un lot de quatre catalogues d'expositions à dix portes sur l'art dans le Nouveau Monde.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More