Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Klokkengieters”. Gravure.

“De Klokkengieters”. Gravure.

Les fondeurs de cloches . Gravure.
Dim. 48 x 60 cm
SKU: 9903210336.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #336
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #166

    Een gefineerde vergadertafel op tapse poten met acht bijpassende stoelen (H. 99 cm) en twee armstoelen (H. 107 cm). Fineer met slijtage.

    Une table de conférence en placage sur pieds fuselés avec huit chaises (H. 99 cm) et deux fauteuils (H. 107 cm) assortis. Placage aux usures.
    No longer available
    Dim. 100 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #438

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een grote sierschotel, een grote en een kleine kom. De eerste twee gemerkt onderaan.

    Lot de porcelaine Imari, composé d'un grand plat décoratif, d'un grand et d'un petit bol. Les deux premiers sont marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5; 25 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #385

    1 gouden munt van 500 Gourdes “Olympiade Montreal”. Au 900/1000. Haïti, 1974. In etui met certificaat.

    1 pièce d'or de 500 Gourdes Olympiade de Montréal . Au 900/1000. Haïti, 1974. En étui avec certificat.
    No longer available
    Dim. (6,5 g)
    Estimate: € 220 / 260
  • #559

    Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.

    Sac-à-perles en bronze de style Louis XVI aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #309

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst met ingelegd citroenhouten biesje.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou avec des garnitures en citronnier incrustées.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #659

    Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.

    Deux statues africaines en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. (h: 38 & 43 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #477
    F. Vermeiren

    “Sater”. Een metalen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    “Satyre”. Sculpture en métal. Signée et datée 1995.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283

    “XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.

    Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #292
    Theo De Cooremeter

    “De Kunstenaar en zijn Observatie”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 2/5 buiten de plaat.

    L'artiste et son observation . Gravure. Signée et numérotée 2/5 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198

    Koffie-en theeservies van gedreven en geciseleerd zilver: dienblad (Ø 35,5 cm), koffie (H. 18 cm)-en theepot, suiker-en melkpot. Decor van dieren en vogels in uitsparingen, omgeven door bloemenfriezen en arabasken, alle elementen op vier klauwpootjes. Onderaan gemerkt 84%, Made in Iran en met makersmerk Martin. Koffie-en theepot met houten handvat, plateau met achtlobbige rand

    Service à café et thé en argent martelé et martelé: plateau, café et théière, sucrier et pot à lait Décor d'animaux et d'oiseaux en renfoncements, entouré de frises florales et d'arabesques, le tout sur quatre pieds griffes Marqué en bas à 84%, fabriqué en Iran et avec la marque du fabricant Martin. Café et théière avec manche en bois, plateau avec bord octogonal.
    No longer available
    Dim. 2955 g brut
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #599

    Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.

    Femme Luba agenouillée avec deux petits enfants aux seins. RDC.
    No longer available
    Dim. H.43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #418

    Een lot van vijf krijgers en een paard van terracotta naar voorbeeld uit de tombe van Keizer Shi uit de Qin-dynastie. In twee etuis. Bijgevoegd een recente Chinese waaier.

    Un lot de cinq guerriers et un cheval en terre cuite sur le modèle de la tombe de l'empereur Shi de la dynastie Qin. Dans deux étuis. Un éventail chinois récent est ajouté.
    No longer available
    Dim. h: 10, 12 & 15 cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More