#77Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#184Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Verguld brons en met vier verwerkte nijlpaardtanden. Omstreeks 1900.
Ensemble de cheminée en trois pièces, composé d'une pendule et de deux chandeliers. Bronze doré et quatre dents d'hippopotame sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. h: 53 & 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#600Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
#608Een paar smeedijzeren wandlampen.
#693Val St. LambertEen lampenvoet van gekleurd kristal.
#639Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200