#611Een marmeren klokstel stijl Art Deco.
#7Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#130Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et d'un rubis de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 1,84 gEstimate: € 400 / 500 -
#533KashmirEen handgeknoopt kleedje van zijde.
#291Een paar antieke Belgische politieknuppels, waarbij één in lederen schede.
#509Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.
#228Een paar gegoten betonnen muurconsoletjes in de vorm van druiventrossen.
#596Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#337Een klein kauwgomballenautomaatje van glas en metaal.
#236Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500