#103J. Rantson“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167Armand RassenfossePeriod: 1862-1934‘Naakte dame achterom kijkend’. Een kleurenlitho van Armand Rassenfosse.
"‘Nude lady looking back’. A color lithograph by Armand Rassenfosse."No longer availableOnline onlyDim. h 19 x b 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198“Portret van een jongen”. Een tekening, houtskool op papier.
#46Een ovale spiegel in verguld kader met polychrome restanten en gesculpteerde details boven. Begin 20e eeuw.
An oval mirror in a gilded frame with polychrome remnants and sculpted details above. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 57cmEstimate: € 80 / 100 -
#52Luc Goossens“Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Still life of broken glass". Oil on panel. Signed on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39cmEstimate: € 60 / 100 -
#137“Portretten”. Een paar ovaal houten kaders met prints op papier.
#172“Danseres”. Een sanguinetekening (43 x 26cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijsten (12 x 40cm tot). “Vrouw in gezelschap”. Een sepiatekening op papier (64 x 50cm). Alle gesigneerd.
"Dancer". A sanguine drawing (43 x 26cm). "Sitting Men". Four pencil sketches in one frame (12 x 40cm to). "Woman in Company". A sepia drawing on paper (64 x 50cm). All signed.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#48“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"Leopold Vermeiren." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 35cmEstimate: € 50 / 75 -
#96Frans Croes“Scarecrow” & “Hand met kind”. Een lot van 2 ingekleurde litho’s op papier, gesigneerd “Frans Croes”.
“Scarecrow” & “Hand with child”. A lot of 2 colored lithographs on paper, signed “Frans Croes”.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20cmEstimate: € 100 / 200