#171“Les trois vaches”. Een schilderij, olieverf op doek.
#372“Bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel, bloemstilleven. Onderaan mogeijk gesigneerd “André Dillen”.
#172“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
Queen Isabella. A round brass plaque.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#107Benny Blommaert“Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.
"Nude perspective", pastel on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#399“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
#402“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
#130Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". A plaster bas-relief. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31‘De bittere drank’, olieverf op paneel, naar Adrien Brouwer.
#110Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
A lot of 3 retro hospitality mirrors with alcohol advertisements.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#304J Pinx“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
"View of the Scheldt in Flanders". An engraving on paper.No longer availableOnline onlyDim. 37x33 cmEstimate: € 35 / 45