Other lots by The Franklin Mint
-
#703The Franklin Mint
“De heerser van de Afrikaanse vlakte” & “Ten aanval”. Een olifant en een panter van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
”Le souverain des plaines africaines.” et “ A l’attaque.” Un éléphant et un tigre en biscuit polychrome. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 25/40
Similar lots by type
-
#917Sitzendorf
Een dekseldoos van monochroom wit biscuit, versierd met een reliëfdecor en bovenaan getooid met drie putti. Onderaan gemerkt.
Une boite à couvercle en biscuit monochrome blanc. Décor en relief et surmontée de trois putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#307
Paar vergulde houten wandlichten met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Begin XXe eeuw.
Paire d’appliques en bois doré à deux lumières de style Louis XIV. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#210
“De tien satanische geboden”. Een reeks van tien zilveren plaquettes in twee plexiglazen lijsten met ontwerpen en signatuur van Salvador Dali, uitgegeven door de Diners Club in 1980. 999,9‰, 450 gram/stuk. Met certificaten.
“Les dix commandements sataniques”. Suite de dix plaquettes en argent massif dans deux cadres en plexiglas d’après des dessins de et signées par Salvador Dali, éditées par le Diners Club en 1980. 999,9‰, 450 g par pièce. Avec certificats.No longer availableDim. Ag 4500 g - Ø 10 cmEstimate: € 4000/6000 -
#1081
Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 750/850 -
#125
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale druppelvormige saffier van ± 0,60 ct. en briljanten waarvan vier in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un saphir centrale en forme de goûte de ± 0,60 ct et de brillants dont quatre en marquise ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 10,28 gEstimate: € 2200/2400 -
#733
Een lot van zes borden van Hollands aardewerk. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de six assiettes en faïence de Hollande. XVIIIième siècle et XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#611
Hors d’oeuvrestel met draaischijf. Japans porselein met Imari decor.
Garniture à hors d’oeuvre pivotante. Porcelaine japonaise à décor Imari.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#404
Twee rechthoekige bijzettafeltjes met lakwerk. Chinees werk.
Deux tables d’appoint rectangulaires en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#657
Vijf diverse ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.
Cinq bustes en ivoire. Travail africain, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#735
Een gesculpteerd notenhouten armstoel met hoge rug in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XIII à haut dossier et recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#314Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#803
Een antiek schrijntje met gesculpteerd deurtje. Raampje manco. Beschadiging bovenaan.
Un écrin antique avec une petite porte sculptée. Une fenêtre est manquante, comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35