Other lots by The Franklin Mint
”Le souverain des plaines africaines.” et “ A l’attaque.” Un éléphant et un tigre en biscuit polychrome. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 25 / 40
Une boite à couvercle en biscuit monochrome blanc. Décor en relief et surmontée de trois putti. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60
#364Een lot, bestaande uit een aquarel van Andries, een ongesigneerd olieverfschilderijtje, een reproductie naar van Saene en een lithografie met een marktscène.
Lot comprenant une aquarelle par Andries, une huile sur toile non signée, une reproduction d’après Van Saene et une lithographie représentant une marché.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#574“De Voetwassing”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Bieling
”Le lavement des Pieds”. Huile sur toile. Porte la signature: Bieling.No longer availableDim. 58 x 48,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#507Michel Hereman“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
#407MuranoEen clown van meerkleurig glaspasta.
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à / 100 -
#242“Venus van Milo”. Beeld van marmerimitatie.
#863Drie XIXe eeuwse sierborden van Imariporselein.
Trois assiettes en porcelaine d’Imari. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#636Een zwartgelakt bijzetkastje met één lade in de stijl van Boulle.
#1002Twee oude ingekleurde kaarten van Nieuwpoort.
#409Van Kerkhove“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 35,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#747Een Imari theesetje, bestaande uit een theepot, een suikerpot en een kommetje. Enkele haarscheuren en kleine beschadigingen. Japan, XIXe eeuw.
Un service à thé Imari, comprenant une théière, un sucrier et un pot. Quelques dégâts. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100