Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.
“De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.

“De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.

"L'âne têtu". Un groupe en bronze sur un socle en pierre bleue.
Dim. h: 18 cm l: 50 cm
SKU: 2202220101.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #101
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #145

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #568

    Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.

    Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #187

    Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.

    Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #217

    Een driedelig bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten.

    Une garniture de cheminée en bronze de style éclectique composé de trois pièces, comprenant une pendule et deux chandeliers à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #507

    “Vierspan”. Een bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #573

    Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.

    Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #477

    “Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.

    "Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #561

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #563

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #533

    Een bronzen Indische olifant.

    Un éléphant indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #135

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #553

    Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.

    Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #518

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #493

    “Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #666

    Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.

    Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #543

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #165

    “Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.

    "Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 800 / 1400
  • #125

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #483

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.

    Une table avec des bords et des pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 72 x 98 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #225

    “Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    "Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #511

    Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.

    Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #558
    Guerin, Bouffioulx

    Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #229
    Joz. De Swerts

    “Stilleven met kruiken en fruit”. Olieverf op paneel. Mooi ingelijst en achter glas. Gesigneerd.

    "Nature morte aux pichets et aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Joliment encadré et sous verre. Signé.
    No longer available
    Dim. 51 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #476

    Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.

    Un tapis en laine du Caucase noué à la main.
    No longer available
    Dim. 356 x186cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692
    Boch

    Een aardewerken visservies, bestaande uit acht borden, een terrine en twee schotels. Gemerkt.

    Un service à poisson en faïence, composé de huit assiettes, une terrine et deux soucoupes. Marqué.
    No longer available
    Dim. H:18cm Ø:25cm L:35-53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal bleu. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #606

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #620
    Titus

    Een 18 K geelgouden herenhorloge met flexibele polsband.

    Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet souple.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #478

    Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #658

    Een lot van vijf oude albums met plaatsaanduiding en data. Toegevoegd een groot aantal losse foto’s en postkaarten, periode 1900 - 1960.

    Un lot de cinq anciens albums avec mentions des localités et dates. Ajout d'un grand nombre de photos et de cartes postales en vrac, période 1900 - 1960.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Een lage eikenhouten tafel met vier leeuwenkoppen als poten. Blad recenter.

    Une table basse en chêne avec quatre têtes de lion pour pieds. Feuille plus récente.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm Ø: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.

    « Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #29
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More