Similar lots by type
-
#344Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#444Shibata Zeshin ?Period: 1807 - 1891Een oude Surimono. Met stempel.
Un vieux Surimono. Au cachet.No longer availableDim. 55 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#279“De voetzalving van Jezus”. Een XIXe eeuwse gravure. London.
“Onction de Jésus”. Une gravure du XIXième siècle. Londres.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#274“Vision d’autrefois”. Een kleurenets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat.
“Visions d’autrefois”. Une eau forte. Signature illisible hors planche.No longer availableDim. 45 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Armand Apol“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Piron gedateerd 1940. Gesigneerd en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron datée 1940. Signée et numérotée 197/250 hors de la planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#552CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#472“Slang, kat en mens”. Een zeefdruk naar een werk van Corneille.
“Serpent, chat et homme”. Une sérigraphie d’après Corneille.No longer availableDim. 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#684Armand Apol“Lentelandschap. Een lithografie naar een werk van Coppens. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Coppens. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 140 -
#539Armand Apol“Lentelandschap”. Een lithografie naar een werk van Piron. Gesigneerd en genummerd 23/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron. Signée et numérotée 23/250 hors planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#490“De Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 80/100 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau-forte. Signée et numérotée 80/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 45 / 55 -
#582Antoni ClavéPeriod: 1913 - 2005“Hommage aan Dürer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/40.
“Hommage à Dürer”. Une lithographie. Signée et numérotée 10/40.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 260 / 280 -
#532CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée et datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#242Jean LaudyPeriod: 1877 - 1956Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.
Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#512Salvatore Fiume“Odalisk” & “La rosa”. Twee aquatinten. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Odalisque” & “la rosa”. Deux aquatintes. Toutes deux signées hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 58,5 & 39 x 59,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#369“Dame in het koren” & “Arbeidersgezinnen”. Resp. Gustaaf De Bruyn en Eugène Laeremans. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Femme dans le champ” & “Familles d’ouvriers”. Resp. Gustaaf De Bruyn et Eugène Laeremans. Tout deux signés hors planche.No longer availableDim. 24 x 16 &20 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#309Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“De naaister”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/15 buiten de plaat.
“La couturière”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/15 hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#272“La petite famille”. Een oude kleurengravure.
“La petite famille”. Une ancienne gravure colorée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 25 / 40 -
#12Een lot van zeven etsen. Ingelijst.
Un lot de six eaux-fortes. Encadrées.No longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#584Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 64/150.
“Grean head”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 64/150.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#699Hiroshige“53 stations of the Tokaido road”. Prent No. 48, Seki. Een Japanse houtsnede. Eind jaren ‘30 van de XIXe eeuw. Gesigneerd.
“53 stations of the Tokaido road”. Image No. 48, Seki. Gravure sur bois japonaise. Fin des années ‘30. Signée.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#197Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.
Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260 / 280 -
#495Een spaarpot van meerkleurig gietijzer in de vorm van een skelet met uitpuilende ogen.
Tirelire en fonte peinte en forme de squelette aux yeux globuleux.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#782Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.
Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 50 / 70 -
#493Een rij olifanten (schade)(L. 95 cm) en een krokodil (L. 39 cm) van Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
Une file d’éléphants en ivoire africaine ( endommagée)( L. 95 cm) et un crocodile en ivoire africaine (L. 39 cm). Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#448Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd in reliëf met planten en kwartels.
Un vase en faïence polychrome, plantes et cailles en relief pour décor.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#391WiskemannToiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#357Een oude sigarenplank met opschrift ‘G. Siebert, Hanau A. M.’
Une vieille planche à cigares, inscription ‘G. Siebert, Hanau A. M.’No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#435Kruik van blauw en grijs steengoed. Keulen.
Cruche en grès gris et bleu. Cologne.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#117Een leeuwin van goudgepatineerd brons op een natuurstenen sokkel.
Une lionne en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87Boch La LouvièreEen art deco schaal van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemenmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Decor D2919.
Une coupe art deco en faïence polychrome et dorée, motif floral en relief. Marque à la base. Decor D2919.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 60 / 70 -
#437Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240 / 320


