Other lots in this auction
-
#4Een lot XVIIIe eeuwse gravures met kastelen:- Anderstadt, Lier- Altena, Kontich- Bauwel, Zandhoven (2x, waarvan één ingekleurd)- Berentrode, Bonheiden- Beerschot, Hoboken- Boom- Boechout- Cantecroy, Mortsel- Grobbendonck- Moninchoven, Hemiksem- Heymissen
Lot de gravures du 18ème siècle avec des châteaux: - Anderstadt, Lier - Altena, Kontich - Bauwel, Zandhoven (2x, dont une colorée) - Berentrode, Bonheiden - Beerschot, Hoboken - Boom - Boechout - Cantecroy, Mortsel - Grobbendonck - Moninchoven, Hemiksem - HeymissenNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#5501 gouden munt van 1000 bolivar, “Conservation”. Verso: rotshaan . Au 900/1000. Venezuela.
1 pièce d'or de 1000 bolivar, Conservation . Verso: coq du rocher. Au 900/1000. Venezuela.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 3200 -
#453“Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.
Mère de Dieu de tous ceux qui souffrent . Icône de voyage.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#144Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462“Kubistisch personage”. Een in gips op hout gedrukt en gepolychromeerd werk. Randschade.
Personnage cubiste . Oeuvre imprimée en plâtre sur bois et polychrome. Bordure endommagée.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#360Een schapenpak. Carnavalskostuum.
Un costume de mouton. Costume de carnaval.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#159“Stilleven met boeken en rozen”. Olieverf op doek. Herdoekt.
”Nature morte, livres et roses”. Huile sur toile. Retoilée.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 100 / 160 -
#313Een donkergepatineerd metalen bureaulampje met groen glazen kap.
Lampe de bureau en métal patiné foncé avec abat-jour en verre vert.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#320Drie gouden munten 22 K. Eén van 20 Franse Frank. En twee van 20 Zwitserse Frank.
Trois pièces en or 22 K, dont un e de 20 FRF et deux de 20 SFR.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 800 / 900 -
#4851 gouden munt van 1500 shilingi. “Conservation”. Au 900/1000. Tanzanië, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza in profiel, verso: cheetah.
1 pièce d'or de 1500 shilingi. Conservation . Au 900/1000. Tanzanie, 1974. Recto: Nyerere, Rais wa kwanza de profil, verso: guépard.No longer availableDim. (33,43 g)Estimate: € 2200 / 2500 -
#494“Hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
Ferme . Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#241Twaalf messen met zilveren handvat. In etui.
Douze couteaux avec manche en argent. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 60

