#506Een notenhouten staande klok.
#627Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.
#568Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#346Een vintage zeepdispenser van ‘Knight’s Castle’.
#249Een verguld bronzen mazarinluchter met acht lichtarmen, bovenaan versierd met hermenfiguren.
Lustre Mazarin en bronze doré à huit branches lumineuses, le dessus décoré de hermès.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 250 / 400 -
#348Een lot antiek Delfts aardewerk, bestaande uit een koetje en een schenkkan. De laatste gemerkt ‘RK’ onderaan.
#649Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#537Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.
#190Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct. EVVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 2,48 ct. EVVS1.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#603Een Chinees porseleinen hoedenstandaard met meerkleurig decor.
Un porte-chapeau en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 55 / 65