Similar lots by type
-
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#502Daniel Monic
“Olifanten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
”Eléphants”. Une lithographie. Signée et numérotée 8/40 hors planche.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 120/140 -
#44James Ensor
“Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”Le lampiste”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#22
“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
”Château de Schoten”. Une gravure sur cuivre mise en couleurs à la main par Franz Ertinger.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 25/40 -
#452Jozef W. CornelisPeriod: °1941
“Personages”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 26,5 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#39Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.
”Femme et intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 155/300 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 42,5 cmEstimate: € 30/50 -
#454Frans ClaessensPeriod: 1885 - 1968
“Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#694
“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#9Leonor Fini
“Jonge vrouw”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 53/175 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 53/175 hors planche.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120/200 -
#509
“Brigitte Bardot”. Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. Une sérigraphie d’après Andy Warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130/150 -
#4Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016
“Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.
”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 23 cmEstimate: € 25/50 -
#469Walter Brems
“Vrouw met libel”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘88 buiten de plaat.
”Femme et libellule”. Une sérigraphie. signée et datée ‘88 hors planche.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#349
Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#334
“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
”L’épouse indiscrète” & “Le lever de la Mariée”. Deux gravures anciennes françaises.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#79Felix De BoeckPeriod: 1889 - 1995
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/100.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 20/100.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 120/140 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#439Emiel HoornePeriod: °1951
“Kleurmenger”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 48/250 buiten de plaat.
”Mélangeur de couleurs”. Une lino. Signée et numérotée 48/250 hors planche.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#359
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#682
“Geisha’s”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Geishas”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420/500 -
#42
“Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.
”Voilier sur mer agitée”. Une lithographie d’après un travail par Plugger Jacob.No longer availableDim. 24,5 x 37 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#297
Een lampenvoet van donkergepatineerd borns in de vorm van een heer met een hoge hoed met paraplu en met een bloemvormig glazen kapje. Omstreeks 1900.
Un pied de lampe en bronze en forme de monsieur à haute forme avec un parapluie et un abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 250/350 -
#789
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#575
“Wijze en kind op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde accenten. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage et enfant sur une tortue”. Un netsuke en ivoire sculptée au accents polychromes. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80/120 -
#659Bernard Relecom
“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#763
Een reeks van drie borden van meerkleurig Japans porselein met meerkleurige decors van bloemen en landschappen in cartouches op de vleugel en bloemen op het plat.
Une série de trois assiettes en porcelaine du Japon aux décors polychromes de fleurs et paysages en cartouches sur les ailes et fleurs sur le plat.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#205
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1400/1600 -
#295
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct. en twee Tahitiparels van 10,60 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,33 ct et deux perles de Tahiti de 10,60 mm.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 600/700 -
#345
Een 18 karaats wit gouden speld bezet met Zuidzeeparel van 11,90 mm.
Une épingle en or blanc 18 ct sertie d’une perle South-Sea de 11,90 mm.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 120/180 -
#202
Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X
Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.No longer availableDim. 120 x 178 cmEstimate: € 450/550 -
#514
“Bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Ropele.
”Jeune fille et fleurs”. Huile sur toile . Porte la signature: Ropele.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#505
“Personage met staf”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Personnage et sa crosse”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/100